Google Adsense Otomatik

Pera Palas'ta "360 dereceden aşk" - Pınar Kartal Timer

Pera Palas'ta "360 dereceden aşk" - Pınar Kartal Timer

Fikir annesi Işık Gençoğlu küratörlüğünde, Istanbul Concept ve İstanbul Yaratıcı Endüstriler Derneği organizasyonuyla ve Danışma Kurulu’ndaki Esin Çelebi Bayru, Pınar Kartal Timer, Itır Erhart, Mike Norman gibi isimlerin katkılarıyla gerçekleşen 360 dereceden aşk festivali İstanbul'da  şubat ayına damga vurdu. Bu seneki teması ‘Evin Nerede?’olan  festivali Pınar Kartal Timer ile konuştuk. 

Pınar Kartal Timer Muhalif. Genel Yayın Yönetmeni Gülru Çongar Gezen'e festival kapsamındaki etkinlikleri, projenin amaçlarını ve turizme katkısını anlattı. "Evin Nerede" temasını değerlendiren Timer, kendisi için evin nerede sorusunu da yanıtladı. 

İstanbul'un sembollerinden Pera Palas Hotel'in ev sahipliğinde gerçekleşen festivale dair bu keyifli sohbeti youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. 

 

Pınar Kartal Timer kimdir;

St. Georg Avusturya Lisesi’ndeki eğitiminden sonra Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü’nü bitiren Pınar Kartal Timer, kariyerine 1988 yılında İstanbul Hilton ile başladı. 
31 yıl süren kariyerinde Hilton, Kempinski ve Jumeirah, Mövenpick gibi lüks  otellerde yöneticilik yaptı. 2009 da Pera Palace Hotel’in ilk kadın Genel Müdürü oldu. 2019 yılında ise tecrubelerini paylaşabilmek için  kendi danışmanlık şirketini kurdu

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar