Netflix'in

“The Gray Man” filmi için fragman yayınlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abone ol
“Chris Evans” ve “Ryan Gosling”in yer aldığı Netflix yapımı “The Gray Man” filminden fragman yayınlandı.

Daha önce Avengers: Endgame, Avengers: Infinity War, Captain America: Civil War gibi filmlere imza atan Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilen “The Gray Man”den fragman yayınlandı. “Chris Evans” ve “Ryan Gosling”in başrolünü üstlendiği film, Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse tarafından kaleme alındı.

Mark Greaney tarafından yazılan aynı adlı kitaptan uyarlanan filmde Evans ve Gosling ikilisine Ana de Armas, Regé-Jean Page, Jessica Henwick, Billy Bob Thornton, Wagner Moura, Julia Butters gibi isimler eşlik ediyor.

22 Temmuz’da Netflix’te ekranlara gelecek The Gray Man filminin konusu şu şekilde: CIA ajanı Court Gentry, sessiz ve profesyonel suikastleriyle yaşayan bir efsaneye dönüşmek üzeredir, ancak üstleri tarafından verilen bir kararla avlayandan avlanana dönüşür. Court Gentry’nin kendine kurulan komployu açığa çıkarması ise çok uzun sürmeyecektir. Her şeye rağmen müşterisinin hayatını kurtarmaya çalışan Gentry, eş zamanlı olarak kendi ailesinin emniyette olmasını da sağlamak zorundadır.


Yorum Yazın