Tekneden düşen Orhan Gencebay sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Tekneden düşen Orhan Gencebay sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı
Abone ol
Tekneden düşmesi hakkında konuşan Orhan Gencebay, "Kötü bir kaza atlattık ama bir şey olmadı. Kafamızın üzerine düşmediğimiz için sorun yok" dedi.

Geçtiğimiz aylarda eşi Sevim Emre ile Baltalimanı'ndaki yalı dairelerine giderken tekneden düşerek yaralanan sanatçı Orhan Gencebay, geçtiğimiz gece Dijital Dünya'nın En'leri Ödül Töreni'ne katıldı. Etkinlikte gazetecilerle bir araya gelen sanatçı, geçtiğimiz aylarda tekneden düşmesi ile ilgili konuştu.

79 yaşındaki Gencebay, sağlık durumu hakkında bilgi vererek, "Evet kötü bir kaza atlattık ama bir şey olmadı. Kafamızın üzerine düşmediğimiz için sorun yok. Sırtımın üstüne düştüm betona, kalıcı bir hasar oluşmadı şükürler olsun" dedi.

“Müzik çökmedi ama üretim durdu”

Yeni çalışmalar içerisinde olduğunu da belirten Gencebay, müzik dünyasındaki son gelişmeler hakkında konuştu. Sanatçı, "Müzik dünyası son zamanlarda çok değişti. Şu anki durumu anlatmak istersek müzik çökmedi ama üretim durdu bence. Müziğe gereken önem verilmiyor. Müzik sektöründeki ilgililer daha duyarlı olmalı" ifadelerini kullandı.

Gencebay sözlerine şöyle devam etti:

"Ben gerekeni yapmaya her zaman hazırım. Sektör şu anda maddi olarak da manevi olarak da iyi değil. Üniversiteden mezun olan gençlerimiz bu camiada iş bulabilecekler mi? Binlerce öğrenci mezun ediliyor ama çalışmak için iş bulunamıyor. 15-20 kişi var rahat geçinen maddi olarak. Ben de onlardan birisiyim. Benim ihtiyacım yok Allah'a şükür. Bu soruna çözüm bulmalıyız."


Yorum Yazın