Kemal Kılıçdaroğlu:

Benim gündemimde sadece halkım var

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Benim gündemimde sadece halkım var
Abone ol
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Şahıs, kürsüsünden videolarla beni açıkça hedef gösteredursun; benim gündemimde sadece halkım var. İstediğim ne oydur ne de puan!” dedi.
Haber Videosu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşın bu kış desteklenmesi için enerji tüketiminden vergi alınmaması ile ilgili olarak bu akşam yaptığı basın toplantısından bir bölümü video ile paylaştı.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından videoyu şu mesajla paylaştı:

“Şahıs, kürsüsünden videolarla beni açıkça hedef gösteredursun; benim gündemimde sadece halkım var. İstediğim ne oydur ne de puan! Bu kara kışta insanımız açıkta kalmasın diye acilen uygulanmak üzere 4 maddelik çağrımı yaptım. Videosu burada dursun, milletimiz de şahidi olsun.”

Kılıçdaroğlu’nun videodaki sözleri şöyle:

"Şahsa buradan sesleniyorum, bu sesi iyi dinle, eğer bunları yaparsan, milletimiz biraz olsun rahatlayacak. Bir, her şeyden önce acilen Kara Kış Fonu’nu kurarak vatandaşlarımıza kış ayları için destek ver. İki, elektrik faturalarındaki KDV’yi kış boyunca kaldır. Sana söylüyorum, sadece TRT Fonu’nun kaldırılması bile tek başına yüzde 20 oranında bir indirimin sağlamasına neden olacak. O nedenle derhal kaldır. Üç, doğal gaz ve mutfak tüpündeki ÖTV ve KDV’yi hemen kaldır. Dört, elektrik ve ısınmada düşük gelir lehine kademeli tarife sistemine geç yani sosyal tarifeli sisteme geç. Bu vatandaşlar daha ağır bir fatura ödemesinler.”


Bayern Münih son 43 yılın en ağır mağlubiyetini aldıÖnceki Haber

Bayern Münih son 43 yılın en ağır mağlub...

Hakkari’den acı haber: 1 şehit, 2 asker yaralıSonraki Haber

Hakkari’den acı haber: 1 şehit, 2 asker...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar