Black Mirror hayranlarına müjde: 6. sezon tarihi belli oldu!

Dünyanın en popüler bilim kurgu yapımlarından Black Mirror için hayranlarını sevindirecek haber geldi. Öyle ki dizinin 6. sezonundan ilk fragman yayımlandı. Bununla beraber vizyona gireceği tarih de belli oldu. İşte ayrıntılar…

Black Mirror 6. sezonu yolda!

Netflix tarafından paylaşılan bilgilere göre Black Mirror dizisinin 6. sezonu, Haziran ayında seyirciye sunulacak. Yeni sezonun kaç bölümden oluşacağı bilinmiyor. Fakat bölüm sayısının üçten fazla olacağı tahmin ediliyor.

Black Mirror’un yaratıcısı Charlie Brooker, heyecan verici bir şekilde dizinin 6. sezonuyla ilgili bazı ipuçları verdi. Brooker, bu sezonda her zamankinden daha fazla çeşitlilik olacağını belirtti. Bu, daha fazla karakter ve çarpıcı hikayeler olacağı anlamına geliyor.

Black Mirror konusu ve oyuncu kadrosu

Charlie Brooker’ın yazarlığını üstlendiği Black Mirror dizisi, teknolojinin insan hayatına karanlık etkilerini sorgulayan bir antoloji dizisidir. Her bölümünde farklı bir hikaye ve karakterlerin yer aldığı dizi, gelecekteki teknolojik gelişmelerin sosyal ve ahlaki sonuçlarını gözler önüne seriyor.

Şimdiye kadarki başarılı senaryosu ile seyircilerin beğenisini toplayan Black Mirror’un 6. sezonunda yer alacak ünlü isimler şu şekilde; Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, David Shields, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin ve Zazie Beetz.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar