Wanda Nara, Mauro Icardi'den ayrıldığını resmen açıkladı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Wanda Nara, Mauro Icardi'den ayrıldığını resmen açıkladı!
Abone ol
Wanda Nara, son günlerde sosyal medya hesaplarından Mauro Icardi’yi takipten çıkmasıyla çiftin ayrılacağına dair spekülasyonları artırdı. Bu hareket, Arjantin basınında geniş yankı buldu ve boşanma söylentilerini güçlendirdi. Wanda Nara bu söylentileri açıklığa kavuşturdu.

Wanda Nara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ayrılığı resmen duyurdu ve “Sonların ne kadar zor olduğunu ve neye mal olduklarını biliyorum” ifadelerini kullanarak boşanma sürecinin zorluğunu dile getirdi.

Geçmişten Günümüze İlişkileri

Wanda Nara, ilk evliliğini 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile yapmış ve bu evlilikten üç çocuk sahibi olmuştu. Ancak, Nara’nın Lopez’i Mauro Icardi ile aldattığı ortaya çıkınca çift boşanmıştı. Ardından, Wanda Nara ve Mauro Icardi evlenmiş ve bu birliktelikten iki çocukları olmuştu. Çiftin ilişkisi, medyanın sıkça gündeminde yer almıştı.

Ayrılık Kararı

Wanda Nara, ayrılık kararını şu sözlerle duyurdu: “Televizyonda veya internetteki gerçek olmayan şeyleri görmek zorunda kalıyorum. Ama bunu kabul ediyorum çünkü bu, kötülüğün ve kim olduğumun bir parçası. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu çifte hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Hiçbir suçlu veya üçüncü şahıs yok, bizim ilişkimiz her zaman dışarıdan görünenden daha güçlü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla. Saygınız için teşekkürler.”


Yorum Yazın