ÜsküdarSamandıra Metro Hattı’ndaki arıza 27 saattir giderilemedi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ÜsküdarSamandıra Metro Hattı’ndaki arıza 27 saattir giderilemedi
Abone ol
Bugün de sürmesi beklenen çalışmalar sebebiyle ÜsküdarAltunizade istasyonları arasındaki seferler, 2025 dakika aralıklarla gerçekleştiriliyor Seferlerin gecikmeli olarak yapılması sebebiyle güvenlik görevlileri ile yolcular arasında zaman zaman tartışmalar yaşanıyor

İSTANBUL (AA) M5 ÜsküdarSamandıra Metro Hattı'nda dün sabah meydana gelen ve yaklaşık 27 saattir giderilemeyen arıza nedeniyle seferler gecikmeli olarak yapılıyor.

M5 ÜsküdarSamandıra Metro Hattı'nda dün saat 06.00 itibarıyla başlayan aksaklık devam ediyor.

Metro İstanbul'un dün "teknik arıza" olarak açıkladığı ve gece saatlerinde "zorunlu bakım çalışması" şeklinde nitelendirdiği problem nedeniyle seferler Atunizade istasyonunda aktarmalı olarak sürdürülüyor.

Bugün de sürmesi beklenen çalışmalar nedeniyle ÜsküdarAltunizade istasyonları arasındaki seferler, 2025 dakika aralıklarla gerçekleştiriliyor.

Sefer aralıklarının yer aldığı bilgilendirici tabelaların bugün kapatıldığı gözlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resmi tatil olmasına rağmen yaşanan aksaklık nedeniyle Üsküdar ve Altunizade istasyonlarında yolcu yoğunluğu oluşuyor.

Seferlerin gecikmeli olarak yapılması nedeniyle güvenlik görevlileri ile yolcular arasında zaman zaman tartışmalar yaşanıyor.

Öte yandan, AltunizadeÜsküdar istasyonları arasında her iki yönde İETT otobüsleriyle ring seferleri düzenleniyor.

Kaynak: AA

Kaynak:AA


Yorum Yazın