Ümit Özdağ, Salih Gergerlioğlu'na sert çıkıştı! Baba Faruk Gergerlioğlu'ndan cevap geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ümit Özdağ, Salih Gergerlioğlu'na sert çıkıştı! Baba Faruk Gergerlioğlu'ndan cevap geldi
Abone ol
Oğuzhan Uğur’un Youtube programına konuk olan Ümit Özdağ, kendisine soru yöneltmek isteyen Salih Gergerlioğlu'na babasının kendisinden sorumlu HDP Milletvekili olduğunu söyledi. Baba Ömer Faruk Gergerlioğlu tepkisini "Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!" diyerek dile getirdi.
Haber Videosu

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Oğuzhan Uğur’un sunduğu programa konuk oldu. Kendisine soru sormaya gelen HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu’na daha soru sormadan babasının kendisinden sorumlu HDP Milletvekili olduğunu söyledi. O anları izleyen Ömer Faruk Gergerlioğlu da Özdağ'a tepki göstererek, "Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!" dedi.
 
Ümit Özdağ, YouTuber Oğuzhan Uğur'un hazırlayıp sunduğu "Mevzular Açık Mikrofon!" programının ilk bölümüne konuk oldu. Karşı görüşlerden insanların soru sorduğu 'Mevzular Açık Mikrofon'da Ümit Özdağ'ın cevapları gündem oldu. Programda Özdağ'a soru soran isimler de dikkat çekti.
Gergerlioğlu'ndan Ümit Özdağ'a: Gençler senden olgun ve akıllı çıktı
Salih Gergerlioğlu, program yayınlandıktan sonra Özdağ ile arasında geçen anları "Ümit Özdağ ile aramızda geçen "baba" diyaloğu" notuyla Twitter hesabından paylaştı.
 
Bunun üzerine HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Gergerlioğlu, tweetin altına yazdığı yorumla Özdağ'ı eleştirdi. Gergerlioğlu, "Sn. @umitozdag Oğluma babasını gerekçe göstererek söylediğin sözler bırak tek bir sorunu çözmeyi, kendinle kavgalı bir kişi olduğunu ortaya çıkartıyor. 25 yaşındaki oğlum Salih ve diğer gençler senden olgun ve akıllı çıktı. Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!" dedi.


Yorum Yazın