The Weeknd ve Lily-Rose Depp'in başrolünde olduğu The Idol dizisi yayından kalktı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
The Weeknd ve Lily-Rose Depp'in başrolünde olduğu The Idol dizisi yayından kalktı!
Abone ol
The Weeknd ve Lily-Rose Depp'in başrolleri paylaştığı The Idol dizisinin 2. sezonunun gelmeyeceği açıklandı. Dizi içerdiği müstehcen sahnelerle eleştiri toplamıştı.

Dünya prömiyeri Cannes Film Festivali'nde yapılan ve gösteriminin ardından 5 dakika alkışlanan Sam Levinson imzalı The Idol dizisi devam etmeyecek.

Kadrosunda The Weeknd (Abel Tesfaye), Lily-Rose Depp, Jennie Ruby Jane, Troye Sivan, Moses Sumney, Rachel Sennott, Hari Nef, Da’Vine Joy Randolph, Hank Azaria ve Sophie Mudd gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk sezonunun yayınlanmasının ardından ekranlara veda etti.

HBO imzalı dizi, çıplaklık ve müstehcenlik eleştirilerine maruz kalmıştı. Son turnesinde sinir krizi geçiren şarkıcı Jocelyn'i merkeze alan dizi, hem sosyal medya kullanıcılarından hem de eleştirmenlerden eleştiri toplamıştı.

Rolling Stone ise diziyle ilgili "duyduğunuzdan çok daha toksik ve çok daha kötü" ve "şov dünyası iğrençliği portresi" ifadelerini kullanmıştı.

Dizinin yaratıcısı Sam Levinson dizideki çıplak sahneleri savunmuştu. Johnny Depp ve Vanessa Paradis'in kızları Depp, yönetmenin kendisine destek verdiğini ve saygı duyduğunu ifade etmişti.

Ünlü isim, "Sam, pek çok nedenden ötürü, şimdiye kadar çalıştığım en iyi yönetmen. Yaratıcı bir alanda hiç bu kadar desteklendiğimi ya da saygı gördüğümü, fikirlerime bu kadar değer verildiğini hissetmemiştim" demişti.


Yorum Yazın