Sosyal medya fenomeni Mika Raun: 'Öldüresiye dövüldüm'

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sosyal medya fenomeni Mika Raun: 'Öldüresiye dövüldüm'
Abone ol
Sosyal medya fenomeni Mika Raun, saldırıya uğradığını iddia ederek sosyal medya hesabında yüzünde kan olan bir video paylaştı. Raun, videoda kendisinin ve erkek arkadaşının öldüresiye dövüldüğünü, saldırganların yanında annesi ve kız kardeşi olmasına rağmen şiddet uygulamaya devam ettiklerini belirtti.

Çektiği videolar ve danslarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Mika Raun, paylaştığı videoda erkek arkadaşı ile ağır saldırı altında kaldıklarını söyleyerek yüzünde kan lekeleri varken şunları aktardı:

“Resmen ben ve erkek arkadaşıma saldırdılar. Onu defalarca vurdular, üstelik yanımızda annesi ve kız kardeşi varken. Erkek arkadaşım tek başına bu insanlara karşı durmaya çalıştı. O kadar korkunçtu ki, resmen dakikalarca saldırıya uğradık. Hastaneye götürülüyorum.”

Mika Raun Can'ın sevgilisi kim?

Sosyal medyada yaptığı estetik operasyonlarla da dikkat çeken Raun, paylaşımlarıyla geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştı. Son olarak da Mika Raun sevgilisi ile birlikte çektiği videoda onun yüzünü göstermiş, sevgilisinin isminin Oğuzhan olduğunu ve 2001 doğumlu olduğunu vurgulamıştı.

Mika Raun kimdir? Mika'nın gerçek adı ne?

Büyükada'da dünyaya gelen Mika Raun'un annesi Şanlıurfalı, babası ise Rum asıllıdır. 3 kardeşi bulunan Mika Raun halen daha Marmara Üniversitesi Senaryo Yazarlığı ve Film Tasarımı Bölümü'nde eğitim görüyor. 23 yaşında olan Mika Raun'un gerçek adı Mikail Can Kurnaz'dır.


Yorum Yazın