Seren Serengil, Hadise'nin şikâyeti üzerine ifade verdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Seren Serengil, Hadise'nin şikâyeti üzerine ifade verdi
Abone ol
Seren Serengil, şarkıcı Hadise'nin şikâyeti üzerine savcılıkta ifade verdi. İşlemlerinin ardından açıklama yapan Serengil, "Reza Zarrab ile yaşadığı yasak aşkla alakalı suç duyurusunda bulunmuş. Biz de Reza Bey'in eski avukatı, Ebru Gündeş ve avukatını şahit olarak gösterdik" açıklamasını yaptı.

Şarkıcı Hadise bir televizyon programında kendisi hakkında iddialarda bulunan Seren Serengil'den şikâyetçi oldu. Şikâyet üzerine Seren Serengil bugün öğlen saatlerinde Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek Basın Suçları savcısına ifade verdi. Serengil'in ifadesi yaklaşık 3 saat sürdü.

"Ebru Gündeş ve avukatını şahit olarak gösterdik"

Savcılıkta ifade işlemlerinin ardından kısa bir açıklama yapan Seren Serengil, şarkıcı Hadise'nin kendisi hakkında şikayetçi olduğu için ifade vermeye geldiğini söyledi. Serengil, "Hadise suç duyurusunda bulunmuş. Biz de tanıklarımızın isimlerini verdik" dedi.

Basın mensuplarının Hadise'nin ne konuda şikayetçi olduğunu sorması üzerine Seren Serengil, "Reza Zarrab ile yaşadığı yasak aşkla alakalı suç duyurusunda bulunmuş. Biz de Reza beyin eski avukatı, Ebru Gündeş ve avukatını şahit olarak gösterdik" dedi.

Açıklamanın ardından Seren Serengil adliyeden ayrıldı. 


Yorum Yazın