Okan Bayülgen: Z kuşağından hiç hazzetmiyorum

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Okan Bayülgen: Z kuşağından hiç hazzetmiyorum
Abone ol
Z'nin bir bölümünü çok seviyorum. Bir bölümüyle de ölünceye kadar düzenli olarak kafa bulmak istiyorum" sözleriyle dikkat çekti.

Ünlü televizyoncu, sosyolog Prof. Dr. Barış Erdoğan’ı konuk ettiği programında Z kuşağıyla ilgili dikkat çekici ifadeler kullandı.

Erdoğan “Z kuşağına ‘hapı yutmuş kuşak’ diyorum. Birincisi geçen sene 128 bin çocuk antidepresan almış, gerçek anlamında hapı yutmaktan bahsediyorum. İkinci olarak ise sorunları çözmesini bilemeyen, iki insanla nasıl konuşulacağını bilmeyen bir nesil çıkıyor ortaya. Üçüncü olarak ise dünyada da Avrupa’da da 2. Dünya Savaş’ından sonra ilk kez bir nesil anne ve babasından daha kötü ekonomik şartlara sahip olacak” diye konuştu.

Okan Bayülgen de Erdoğan’ın sözlerinin ardından “Z kuşağından hiç hazzetmiyorum. Z’nin bir bölümünü çok seviyorum. Bir bölümüyle de ölünceye kadar düzenli olarak kafa bulmak istiyorum ve Alfa’yı kurtarmak istiyorum” diye konuştu.

1997 ve 2012 seneleri arasında doğan insanları kapsayan jenerasyona Z Kuşağı deniyor. 2013 yılından itibaren doğanlar ise Alfa kuşağı olarak adlandırılıyor.


Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç'tan gün batımı pozları!Önceki Haber

Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç'tan...

Mars'ı kolonileştirmek için ilk adım atıldıSonraki Haber

Mars'ı kolonileştirmek için ilk adım atı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar