Murat Kurum: İstanbul beceriksizliğe mahkum edildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Murat Kurum: İstanbul beceriksizliğe mahkum edildi
Abone ol
Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, "İstanbul beceriksizliğe mahkum edildi, hiç olmadığı kadar ihmal edildi" dedi.

Kurum, AK Parti'nin "Yeniden İstanbul Büyük mitinginde konuştu.

İBB adayı Murat Kurum, vatandaşlara, "Bu ne güzel coşku bu ne güzel heyecan. Sizleri çok seviyoruz, Allah için seviyoruz, iyi ki bizim yol arkadaşımızsınız. Aziz İstanbullular, Sayın Cumhurbaşkanım bu meydana koşarak gelen gittiğimiz her yerde bizi bağrına basan kalbi İstanbul için çarpan her bir hemşerimi sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyorum. Saatleri kurun, geliyor Murat Kurum" diye seslendi.

Kurum'un açıklamalarından satır başları şöyle:

"İşte İstanbul burada. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dava arkadaşları burada. İstanbul'un ruhunu görmek isteyen varda gelsin buraya baksın. Burada yeniden İstanbul var, sadece İstanbul var. İnşallah 31 Mart'ta hep birlikte bayram yaşayacağız. 31 Mart evlatlarımızın hepimizin huzur içinde yaşayacağı bir bayram günü olacak. İstanbul AK Parti belediyeciliğinin meşalesinin yakıldığı yerdir. Bize Cumhurbaşkanımızı armağan eden şehirdir. Biz böylesine bir İstanbul'da hayallerimizin olduğu bu aziz şehre hizmetkar olmak için yollardayız. Biliyoruz ki ancak samimi hayaller muradına kavuşur. Öyle bir İstanbul hayal ediyoruz ki deprem endişesi kalmayacak. Trafik çile olmaktan çıkacak.

Son 5 yılda İstanbul liyakatsizliğin kurbanı oldu. Bu şehri depreme hazırlayacağız dediler tek bir çivi çakmadılar. Ulaşım sorununu çözeceğiz dediler ulaşım sorunu kaosa dönüştü. İsrafı bitirdik dediler en büyük israfı yaptılar. Binlerce çalışanın işine son verdiler. Megabüsler hızray dediler ama tek birini dahi hatırlamadılar. Aziz İstanbul'a bu millete yalan söylediler. Ama hiç endişe etmeyin biz onların savurduğu paraları İstanbul'un projelerinde kullanacağız. Biz onların reklama verdikleri parayı İstanbul'a harcayacağız. Bu millet kendini unutanlara kaybolan yılların hesabını inşallah sandıkta soracak. Sandık milletin mahkemesidir. Sandık gelecek hesap kesilecek. Bu iş bilmez yönetim İstanbul'da tek bir eser üretemediği gibi kalkmış bizim projelerimizi eleştiriyor. İstanbul bizim sevdamız bizim ortak geleceğimiz. Bu geleceği hep birlikte inşa edeceğiz. Birbirimizin hukukuna ve yaşam tarzına her zamankinden daha fazla sahip çıkacağız.

Bu şehrin her bir ferdi İBB'den adil ve eşit hizmet alacak. Gelin 31 Mart'ta İstanbul'un geleceğinden yana olun. Her bir oy tohumdur. Haydi İstanbul şehrine oy ver ki İstanbul hizmet bulsun, huzur bulsun, mutluluk bulsun. "


Yorum Yazın