Kişisel Gelişim Uzmanı, Profesyonel Yaşam Koçu ve Derin Yol kitabının yazarı   Solmaz Şahin 10 Mayıs’ta Kıbrıs’ta 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kişisel Gelişim Uzmanı, Profesyonel Yaşam Koçu ve Derin Yol kitabının yazarı   Solmaz Şahin 10 Mayıs’ta Kıbrıs’ta 
Abone ol
Profesyonel Yaşam Koçu, Bilinçaltı Dönüşüm Terapisti, NLP Master, Reiki Master, Access Bars Eğitmen ve Uygulayıcı, ThetaHealing Uygulayıcı, Nefes ve EFT Terapisti olarak yıllardır çalışmalarını sürdürmekte olan Solmaz Şahin, danışanlarıyla buluşmak ve bireysel seanslar vermek üzere her sene olduğu gibi bu sene de bir süreliğine Kıbrıs’ta olacak.

 

 

Yaşam Koçluğu’nu ‘’Kişilerin sahip oldukları en yüksek potansiyeline ulaşmalarını sağlayan bir eğitim, gelişim ve değişim yolculuğu olarak tanımlayan Solmaz Şahin, hayal ettiğimiz yaşam tarzına ulaşabilmemiz için öncelikle taşıdığımız tüm bakış açılarından bütünüyle özgürleşmemiz gerektiğini vurguluyor. Başarılı Yaşam Koçu, yaşam kalitesini geliştirmek, gerçek kapasitesini ve kendisini keşfetmek, güçlü ve sağlıklı iletişimler kurmak, liderlik yeteneklerini geliştirmek, gerçek potansiyelini kullanmak, hayata pozitif bir persfektiften bakmak isteyen herkesin koçluk hizmeti alabileceğini de açıklamalarına ekliyor. Bunun yanı sıra bilinçaltımızın hayatımızın dümenini elinde tutan yegane unsur olduğuna dikkat çekerken, bugünümüzü ve yarınımızı bloke eden bozuk kayıtlarımızdan temizlenmediğimiz ve bilinçten yaşamadığımız sürece onun hayatımızı hakimiyeti altına almaya devam edeceğini ve hak ettiğimiz mutlu bir yaşama hiçbir zaman kucak açamayacağımızı üstüne basarak ifade ediyor.

Yaşadığı hayatı bir keşif yolculuğu olarak kabul eden Kişisel Gelişim Uzmanı, bu yolculuktaki asıl amacın insanın kendisiyle tanışması ve özüyle buluşması olduğunu belirtirken, Kişisel Gelişim adı altında hizmet verdiği disiplinin de hiçbir zaman mezun olunamayacak bir farkındalık okulu olduğunu ifadelerine ekliyor.

Mesleki ve kendi deneyimlerini, danışanlarının gerçek hayat hikayeleri ile de harmanlayarak kaleme aldığı, içsel yolculuğu etkili ve akıcı bir dille tema olarak işleyen DERiN YOL adlı romanını geçen yıl çıkaran Solmaz Şahin, kişisel gelişim/roman tarzındaki yeni kitabının da çok yakında okuyucusu ile buluşturacağının müjdesini verdi.


Yorum Yazın