İstanbullulara müjde! Metrolara internet geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İstanbullulara müjde! Metrolara internet geldi
Abone ol
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), M2 (Yenikapı-Hacıosman) metro hattında internet hizmeti vermeye başladı, İyi Partili İBB Meclis Üyesi Vedat Taylan Yıldız duyurdu.

Yıldız, "İnternet hepimizin hakkı, bu sadece başlangıç" dedi. 

Kamuoyunda "internetçi arkadaş" olarak bilinen İyi Partili İBB Meclis Üyesi Vedat Taylan Yıldız, İstanbul M2 (Yenikapı-Hacıosman) hattında internet hizmetinin verilmeye başlamasının ardından ilk canlı yayınını yaptı. 

Yıldız, "Şu an metrodan bildiriyorum arkadaşlar. Yenikapı'dan bindik Taksim'e ilerliyoruz. bu sabah bunu test edelim dedik. Hep beraber ne kadar güzel bir hizmet olduğunu görmek istedik. Hepimize hayırlı olsun. Bunlar çok ufak dokunuşlar. Keşke 15 yıl önce bunu yapsaydık. İnternet hepimizin hakkı. Türkiye'deki bütün insanların problemi. Bu sadece başlangıç" diye konuştu. 

Ne olmuştu?

Yenikapı-Hacıosman metro hattında internet hizmeti başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), M2 (Yenikapı-Hacıosman) metro hattında internet hizmeti vermeye başladı. Kamuoyunda “internetçi arkadaş” olarak bilinen İyi Partili İBB Meclis Üyesi Vedat Taylan Yıldız, "Diğer hatlarda da yatırım planları çerçevesinde önümüzdeki zamanda internet açılacak" dedi.

Metrolarda internet olmamasını meclis kürsüsünden eleştirdikten sonra kamuoyunda “internetçi arkadaş” olarak anılmaya başlayan Vedat Taylan Yıldız, M2 metro hattında internet hizmetinin başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Yıldız, Twitter hesabından yaptığı iki ayrı paylaşımında şöyle dedi:

"Sevgili İstanbullular, şu an itibariyle metromuzun M2 hattında internet açıldı! Diğer hatlarda da yatırım planları çerçevesinde önümüzdeki zamanda açılacak. Başta Sn. @ekrem_imamoglu olmak üzere, değerli meclisimiz, @ibbiyiparti grubumuz ve tüm emeği geçenlere teşekkürler. M2 hattındaki 48 trenden 31’inde erişim noktası mevcut. Bu hatta eklenen 17 trende de bu çalışma ivedilikle yapılacak.”


Yorum Yazın