Hint düğününde sahne alan Rihanna, 90 dakikada 6.3 milyon dolar kazandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hint düğününde sahne alan Rihanna, 90 dakikada 6.3 milyon dolar kazandı
Abone ol
Rihanna, dünyanın en zengin iş insanlarından olan Anant Ambani'nin partisinde sahneye çıkarak 90 dakikada 6.3 milyon dolar kazandı

1200 davetlinin katıldığı düğün töreninde, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp kuruluşu Meta'nın kurucusu Mark Zuckerberg, Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump ve ünlü Bollywood yıldızları da yer aldı.

Düğünde davetliler için 100 ayrı şef 500 farklı yemek menüsü hazırlarken, civar köylerde 51 bin kişiye yemek verildiği öğrenildi.

Düğünde sahne alan Barbadoslu pop yıldızı Rihanna'nın 90 dakikalık performans için 6 milyon dolar aldığı iddia edilirken, sosyal medyada Rihanna'nın performansının beklentileri karşılamadığı yönünde eleştiri yorumları yazıldı.

Rihanna'nın düğündeki performans görüntülerine, "Bu kadar paraya aileyi dolandırmış, Taylor Swift bile daha iyi performans sergilerdi" yorumları yazıldı.

Rihanna'nın performans bitiminin ardından düğün törenine katılmadığı ve ekibiyle birlikte Hindistan'dan ayrıldığı öne sürüldü.

 


Yorum Yazın