Giresunspor'da genç yıldızdan üzücü haber

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Giresunspor'da genç yıldızdan üzücü haber
Abone ol
Giresunspor'un 1.5 yıllık kiralık sözleşme imzaladığı 23 yaşındaki Brezilyalı oyuncu Jean Pyerre'e yapılan ileri tetkiklerde tümor tespit edildi.

Süper Lig ekibi Giresunspor'un yeni transferi Jean Pyerre'den gelen haber futbol severleri yıktı. Karadeniz ekibinin kısa süre önce 1.5 yıllık kiralık sözleşme imzaladığı 23 yaşındaki yıldız oyuncunun testis kanserine yakalandığı öğrenildi. Giresunspor oyuncuyla sözleşmesini feshetti. Geleceği çok parlak olan ve Brezilya'nın ileride büyük bir futbolcu olacağına inandığı Pyerre'in bu hastalığı sevenlerini kahretti.

 
Jean Pyerre'den açıklama geldi

Testis kanserine yakalandığı öğrenilen Jean Pyerre, sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. Brezilyalı futbolcu, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Bazı durumlar bir işaret olarak hayatımızda olur. Tüm tetkikleri yaptıktan ve Giresunspor ile sözleşme imzaladıktan sonra testislerimden birinde küçük bir tümör tespit edildi. Durum hassas, ancak iyileşme olasılığı yüksek. Ve olacak. Benim kararım Brezilya'ya dönüp hastalığımı güvendiğim doktorlarla ve ailemin yanında tedavi etmek. En iyi şekilde iyileşmekten ve bu engeli aşmaktan yorulmanız için başka seçeneğim yok. Benimle bu anı yaşayan herkesin anlayışına minnettarım. Hadi bir savaş daha yapalım!." ifadelerine yer verdi.


Yorum Yazın