Gal Gadot: Mümkün olsa haftada bir doğururum

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gal Gadot: Mümkün olsa haftada bir doğururum
Abone ol
Wonder Woman rolü ile tanınan Gal Gadot, 3 çocuk sahibi. Gadot, annelik sevgisini ve doğum yapmanın kendisi için ne kadar "büyülü" olduğunu anlattı.

36 yaşındaki Wonder Woman yıldızı Gal Gadot, InStyle dergisinin "Sert Kadınlar" konulu şubat sayısı için bir söyleşi gerçekleştirdi.

Gadot, çocuk doğurmakla ilgili tecrübelerini samimi biçimde anlattı ve "doğum yapmayı" sevdiğini, eğer fırsatı olsa bunu daha sık yapacağını açıkladı. Gadot, "Yapabilseydim haftada bir doğururdum" dedi.

Gadot, çocuk yapmanının büyülü bir olay olduğunu ifade ederek, "Dürüst olmak gerekirse, her zaman epidural aldığım için çok acı verici değil. Hayat yarattığınızı hissettiğiniz tam o an, inanılmaz." dedi.

Ancak eşi Yaron Varsano'yla 10 yaşındaki Alma, 4 yaşındaki Maya ve 8 aylık Daniella adında üç kıza sahip Red Notice filminin yıldızı, migrenlerle boğuştuğu ve kendini iyi hissetmediğinden hamileliğin kendisi için daha zor olduğunu kabul etti. Gadot, "Hamilelikler benim için zorlu. Hasta hissediyorum ve migrenim oluyor. Rahat hissetmiyorum." dedi.

Gadot, çocuk doğurmanın yanı sıra üç kızı söz konusu olduğundan ne kadar korumacı davrandığına da değindi. Aktris, kızlarının, yaşamının "mümkün mertebe mahrem tutmaya çalıştığı" bir yönü olduğunu açıkladı.
Ünlü oyuncu, "Mümkün mertebe mahrem tuttuğumdan emin olduğum tek şey onlar" dedi.

Çocuklarının saf, güvende ve koruma altında kalmasını istediğini belirten Gadot, "Çok şey paylaşıyorum. Herkesin ilişki kurabileceği veya bir şeyler öğrenebileceği deneyimlerden geçtiysem, bunun harika olduğuna inanıyorum. Fakat ailem söz konusuysa gayet korumacıyımdır." dedi.

Gadot, InStyle söyleşisinde ayrıca yaptığı en sert şeyin, hamileliğin ortasındayken veya çocuk büyütürken bir film üzerinde çalışmak olduğunu belirtti. Wonder Woman yıldızı, kariyerini ve ebeveynliği bir arada götürdüğü hayatından bahsederken, "Setteyken bir uçurtma gibisiniz. Çok yükseğe uçabilir ve havayı yakalamaya çalışabilirsiniz. Sonra bir anne olarak asıl vardiyanızı icra etmek için eve dönersiniz." dedi.

Gadot, "Yaptığım en sert şey bu: Aile hayatımı ve oyunculuk kariyerimi bir arada götürmek" diye ekledi.
 
Bu Gadot'un anne olmaktan duyduğu mutluluğu ilk dile getirişi değil. Aktris daha önce de kariyerinin çocuk sahibi olmakla asla kıyaslanamayacağını söylemişti.

Gal Gadot, 2018'de Baby Magazine'e şöyle konuşmuştu:

"Hayat yaratmak dünyadaki en iyi duygu. Wonder Woman'da bir tanrıçayı oynuyor olabilirim ama esasen doğum yaptığımda ve iki güzel kızın annesi olduğumda gerçek bir tanrıça gibi hissediyorum"

(Independent Türkçe/Kerim Çelik)

    .

 

 


Yorum Yazın