Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan İnci Taneleri dizisine tepki

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan İnci Taneleri dizisine tepki
Abone ol
Tuğçe Tayfur, 'İnci Taneleri' dizisinde ilk babası Ferdi Tayfur'un seslendirdiği 'Hatıran Yeter' şarkısının Serkan Kaya versiyonundan çalınmasına tepki gösterdi.

'İnci Taneleri' dizisi dün akşam 3. bölümle ekrana geldi.

Dizide 'Piraye' ile yemeğe çıkan 'Azem', sözü Ahmet Selçuk İlkan'a, müziği Yılmaz Tatlıses'e ait olan ve ilk Ferdi Tayfur'un sesinden dinlenen 'Hatıran Yeter' şarkısını söyledi.

Sadece caz dinleyen 'Piraye'nin ise eve dönerken aracında 'Hatıran Yeter'i Serkan Kaya versiyonundan dinlemesi sosyal medyada gündem oldu.

Dizide şarkının Serkan Kaya'dan çalınması Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'u sinirlendirdi.

"BİRAZ SAÇMA OLDU"

Tayfur Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "İnci Taneleri' gerçekten çok iyi bir dizi. Ben de kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Dün bir sahnede 'Azem' karakterinin Ferdi Tayfur şarkısı deyip okuduğu 'Hatıran Yeter'i bir başka araba sahnesinde Serkan Kaya'dan çalmaları biraz saçma oldu. Ama bunun arka planında telif hakları ve yakın ilişkilerden kaynaklı reklamsal çalışmalar olabilir. Her ne olursa olsun biz Ferdiciler arabada bangır bangır Ferdi Tayfur duymak isterdik. Sözü Ahmet Selçuk İlkan'a müziği Yılmaz Tatlıses'e ait olmasına rağmen 'Hatıran Yeter' denilince akla Ferdi Tayfur gelir kimse kusura bakmasın. Belki babam yorum bile yapmaz buna ama insan bir sinir oluyor yani hormonlarım tavan zaten" ifadelerini kullandı.


Yorum Yazın