Esra Dermancıoğlu'ndan Hülya Avşar'a orgazm sorusu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Esra Dermancıoğlu'ndan Hülya Avşar'a orgazm sorusu
Abone ol
Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu, Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oldu. Programda Avşar'a soru soran Dermancıoğlu 'cinsellik' sorusuyla herkesi şaşırttı.

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde hayat verdiği 'Mukaddes Ketenci' karakteri ile hafızalara kazınan Esra Dermancıoğlu şimdilerde Hudutsuz Sevda dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Sempatik halleri ve dobra kişiliği ile dikkat çeken Dermancıoğlu son olarak Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oldu. Programda Hülya Avşar, Esra Dermancıoğlu'ndan kendisine bir soru sorması istedi.

Esra Dermancıoğlu her zamanki dobralığını konuşturarak Hülya Avşar'a "Sen rahat orgazm olan bir kadın mısın?" diye sordu.

Esra Dermancıoğlu'nun bu sorusu karşısında Hülya Avşar ne diyeceğini bilemeyince ünlü oyuncu "istiyorsan kessinler" dedi.

Hülya Avşar ise bunun üzerine; "Tamamen senin dediğin gibi beyin meselesi. Beynini kullanabiliyorsan..." diyerek cevap verdi. Bunun üzerine hızını alamayan Esra Dermancıoğlu "Peki kullanıyor musun beynini?" karşılığı geldi. Hülya Avşar'da "Ben her zaman beynimi kullanıyorum" dedi. Programdaki o anlar kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

 


Yorum Yazın