Erhan Güzel kimdir? Kaç yaşında, nereli? CHP Çatalca Belediye Başkanı adayı Erhan Güzel kimdir?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Erhan Güzel kimdir? Kaç yaşında, nereli? CHP Çatalca Belediye Başkanı adayı Erhan Güzel kimdir?
Abone ol
CHP Çatalca Belediye Başkanı aday adayı Erhan Güzel'in kim olduğu merak ediliyor. Peki, Erhan Güzel kimdir? Kaç yaşında, nereli? CHP Çatalca Belediye Başkanı adayı Erhan Güzel kimdir?

CHP Çatalca Belediye Başkanı adayı Erhan Güzel kimdir?

21 Kasım 1979'da Çatalca'da doğdu. Selanik göçmeni bir ailenin ikinci kuşak torunudur.

İlkokulu Ferhatpaşa İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Çatalca Çok Programlı Lisesi’nde (Almanca hazırlık) okuyarak 7 yılda tamamladı. Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.

2005-2009 yılları arasında inşaat işiyle uğraşan Güzel, 2009 yerel seçimlerinin ardından 3 yıl boyunca Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdür Vekilliği, ardından ise 2 yıl Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Aralık 2013’te memuriyetten istifa eden Güzel, meclis üyesi oldu ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu başkan yardımcılığı görevine atandı. Mecliste İmar Komisyon Başkanlığı, Tarım, Orman ve Hayvancılık Komisyon Başkanlığı, Meclis 2.Başkan vekilliği gibi görevlerde de bulundu. 2019 yerel seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelişinden sonra kurumun içerisinde oluşturulan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özel Masalar Koordinatörlüğü’nde Meclis Üyeleri İşlerinden Sorumlu Grup Koordinatörü olarak görev aldı.

2024 Yerel Seçimleri için CHP'nin Çatalca Belediyesi başkan adayları arasında yer alıyor.


Yorum Yazın