Ceyda Düvenci günden güne eriyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ceyda Düvenci günden güne eriyor
Abone ol

Ceyda Düvenci yakın zamanda “Kadınlara Mahsus” filmiyle seyirci karşısına çıktı. Aynı zamanda perşembe akşamları yayınlanan “Sakla Beni” dizisinde Filiz rolünü canlandıran Ceyda Düvenci, NTV’de “Bambaşka Sohbetler” programını sunuyor.

İki çocuk annesi Düvenci, son dönemde yoğun iş temposunun yanı sıra fit fiziğiyle de adından söz ettiriyor. Birsen Altuntaş’ın Youtube kanalına konuşan ünlü oyuncu 36 bedene dönüş öyküsünü şu sözlerle anlattı:

“Normalde 38 beden olmayı seviyorum. Çok zayıf olmayı seven biri değilim açıkçası ama televizyonda bir dizi yapmak başka bir sorumluluk… Ekran hepimizi 5 kilo da fazla gösteriyor. NTV‘de sohbet programında masa başında oturunca 38 bedenken normal bir 40 beden görünmekte bir sakınca olmuyor.

Çünkü sohbet ediyoruz, bilgimiz var orada… Dizide bir karakter oynuyorsun ve dört taraftan kamera çekiyor. İlk bölüm bir flashback sahnesi çektik. Güzel bir kazak giydirmişti Pınar (Pınar Sert- Sakla Beni’nin stil danışmanı)…. Bir baktım kazak arkadan sıkmış ve kötü bir görüntü var. Ben böyle istemem, estetik olmalı… Benim ekranda 38 beden görebilmem lazımdı. Bu dizi bunu gerektiriyor. Filiz karakeri de biraz disiplinli, kendine bakan iplik gibi bir kadın…”

Ceyda Düvenci 1,5 ayda 64 kilodan 58’e nasıl düştüğü sorusuna da şu yanıtı verdi:

“Birinci bölümden sonra daha kontrollü bir yeme programı uyguladım… Zaten iki öğün besleniyordum. Onu bir öğüne düşürdüm. Et yemiyorum. Hamur işlerini iyice bıraktım… Ay bu ekmeği de şu zeytinyağlıya banmalar vardı bende… ‘Hadi şimdi bunlar da bir dursun dikkat edeyim iyice disipline gireyim’ dedim… Kafama taktığımı da yapan biriyim. 1,5 ayda 63 64 kiloydum 58’e düştüm…”


Yorum Yazın