AVM Yönetiminden açıklama geldi!

Bursa'da yangın çıkan AVM de hayat normale döndü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bursa'da yangın çıkan AVM de hayat normale döndü
Abone ol
Bursa'da AVM'deki bir mağazada çıkan yangın sonucu tavan çöktü. Durumun kısa sürede kontrol altına alınmasının ardından AVM tekrar hizmete açıldı. AVM Yönetimi de yaşanan duruma dair açıklama yayınladı.

Bursa'da bir alışveriş merkezinde (AVM) bulunan mağazada çökme meydana geldi.

Osmangazi ilçesindeki AVM'de, bir mağazanın alt katındaki tavanda çökme yaşandığı ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Polis, itfaiye ve AFAD ekipleri, kısa sürede olay yerine ulaşarak çalışma başlattı. İçerideki kişiler tahliye edilerek AVM, girişlere kapatıldı. 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "AVM'deki çökmede yaralanma ya da can kaybı olmaması bizim için sevindirici" dedi.

Öte yandan AVM yönetimi konuya dair açıklama yayınladı; 

 Torunlar A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, holdingin ilk AVM'lerinden biri olan Zafer Plaza AVM’de öğle saatlerinde bir mağazanın tavanında alçıpan çökmesi yaşandığı hatırlatıldı. Açıklama metni şu şekilde;

Olay sonrası İtfaiye, sağlık, AFAD ekipleri ve emniyet güçleri hızlıca olay yerine intikal ederek gerekli tüm tedbirleri almıştır. Olayda her hangi bir can kaybı veya yaralanma söz konusu değildir. AVM’miz tedbir amaçlı kısa bir süre ziyaretçilerimize kapatılmıştır. AVM içinde bulunanlar tahliye edilmiştir. Şu saat itibariyle AVM’miz normal çalışma sürecine dönmüştür. Olayın sebebi ile ilgili detaylı incelemeler başlatılmıştır. Tüm Zafer Plaza çalışanlarımıza ve ziyaretçilerimize büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz

 


Yorum Yazın