Andrew Garfield, oyunculuğa bir süre ara veriyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Andrew Garfield, oyunculuğa bir süre ara veriyor
Abone ol
Ünlü aktör odukça yoğun geçen 2021'in ardından bir süre dinlenmek istediğini söyledi.

Yakında FX dizisi "Under the Banner of Heaven" ile ekranlara gelecek olan Andrew Garfield için 2021 yılı çok yoğun geçti. İkinci kez En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ına aday gösterildiği "Tick, Tick... Boom!"un yanı sıra iki dalda Oscar kazanan "The Eyes of Tammy Faye"de rol alan Garfield ayrıca 2021'in gişe rekortmeni filmi "Spider-Man: No Way Home"da da rol aldı.

Variety ile gerçekleştirdiği bir röportaj sırasında, izleyicilerin kendisinden bundan sonra ne bekleyebileceği sorulduğunda Andrew Garfield, bu yorucu tempodan sonra kısa bir ara vermek istediğini söyledi: "Biraz dinleneceğim. Bundan sonra ne yapmak istediğimi ve kim olmak istediğimi yeniden ayarlamam ve yeniden düşünmem ve bir süreliğine biraz insan olmam gerekiyor."

Andrew Garfield, yalnızca filmlerin çekim aşamasında değil, tanıtım turlarında da yoruldu ve yoğun bir ödül sezonunun hemen ardından, yeni dizisinin basın turlarına başladı. Dolayısıyla oyuncunun ufukta bekleyen herhangi bir projesinin olmaması oldukça anlaşılabilir bir durum. Garfield bu açıklamasıyla hayranlarını üzse de açıklamasını uzun bir inzivaya çekilme olarak değerlendirmemek gerekli. 

Kısa bir aradan sonra geri dönmesini beklediğimiz oyuncunun nasıl bir projeyle karşımıza çıkacağını şimdiden merak ediyoruz. Bu arada ise bir dedektifi canlandırdığı "Under the Banner of Heaven"ı izleyebiliriz.


Yorum Yazın