Vodafone’dan Voleybol Milletler Ligi’ne özel internet hediyesi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vodafone’dan Voleybol Milletler Ligi’ne özel internet hediyesi
Abone ol
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: ”Türk kadın voleybolunun dünyada ve Türkiye’de bilinirliğinin artmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz”

İSTANBUL (AA) "Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımlar" ana sponsoru ve "Sultanlar Ligi" isim sponsoru Vodafone, 2024 Voleybol Milletler Ligi'ne özel olarak müşterilerine günlük 5 GB, toplamda 25 GB internet hediye ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone, Antalya'da düzenlenecek 2024 Voleybol Milletler Ligi'ne özel olarak 1519 Mayıs arasında abonelerine maçları takip edebilmeleri için bir gün geçerli 5 GB olmak üzere 5 günde toplam 25 GB internet hediye ediyor.

Vodafone aboneleri "Yanımda" uygulamasında yer alan "Hediye" seçeneğini tıklayarak günlük 5 GB internet hediyesini alabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Voleybol dünyasının önemli turnuvalarından Voleybol Milletler Ligi'nde A Milli Kadın Voleybol Takımın logolarını ve isimlerini vermekten gurur duyduklarını belirtti.

Şahin, "Vodafone olarak, 25 milyon müşterimizle büyük bir aileyiz ve bu büyük aileyle Filenin Sultanları'nın yanındayız. Tüm Vodafone'lular gönül rahatlığıyla tüm maçları takip edebilsinler, desteklerini ve coşkularını sonuna kadar paylaşabilsinler diye Voleybol Milletler Ligi'nin Antalya etabı için günlük 5 GB, toplamda 25 GB hediye Vodafone Yanımda'da müşterilerimizi bekliyor. Vodafone olarak, Türk kadın voleybolunun dünyada ve Türkiye'de bilinirliğinin artmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz." açıklamalarında bulundu.

Kaynak: AA

Kaynak:AA


Yorum Yazın