Sigortam.net ”en iyi müşteri deneyimini sunan marka” seçildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sigortam.net ”en iyi müşteri deneyimini sunan marka” seçildi
Abone ol
Sigortam.net CEO’su Ataman Kalkan: ”Hizmetlerimizi daha da ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz”

İSTANBUL (AA) Sigortam.net, ECHO Awards tarafından kendi sektöründe en iyi müşteri deneyimini sunan marka ödülüne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliğiyle 6'ncısı düzenlenen ödül töreninde kullanıcılarına en iyi eticaret deneyimini sunan markalar belirlendi.

Türkiye genelini temsilen 1200 kişilik örneklemle yapılan kapsamlı araştırmada ECHO Awards, tüketicilerin gerçek değerlendirmelerine dayanarak birbirinden farklı kategorilerde yılın en iyi eticaret markalarını belirledi.

Kullanıcı odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle sektöre yön veren şirket, kendi kategorisinde en iyi müşteri deneyimini sunan marka seçilerek İstanbul'da gerçekleştirilen törende ödülünü aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sigortam.net Üst Yöneticisi (CEO) Ataman Kalkan, müşterilerinin sigorta seçim süreci boyunca yanında olmayı, tüm branşlarda kendilerine en uygun seçenekleri şeffaf bir şekilde görebilmelerini önemsediklerini belirterek, "Bizi sektörümüzde birinciliğe layık gören tüm kullanıcılara teşekkür ederiz, hizmetlerimizi daha da ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Kaynak:AA


Yorum Yazın