KRIDES Royal Enfield modellerini Türkiye’ye getirdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KRIDES Royal Enfield modellerini Türkiye’ye getirdi
Abone ol
Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı: ”Farklı segmentlerde sunacağımız modellerle her türlü beklentiye cevap vermek birinci önceliğimiz olacak” Royal Enfield Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Uluslararası Satışlarından Sorumlu Başkanı Arun Gopal:”KRIDES ile sunduğumuz başka modellerimize gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyuyoruz”

İSTANBUL (AA) Kibar Holding'in yeni topluluk şirketi KRIDES, Royal Enfield ile başlattığı iş birliği kapsamında firmanın modellerini Türkiye pazarıyla buluşturdu.

KRIDES, Royal Enfield Türkiye basın tanıtımını Kibar Holding üst yönetimi ve Royal Enfield temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

İstanbul Watergarden AVM'de açılan KRIDES mağazasında Royal Enfield'in modern klasik ve ikonlar serisinden Bullet 350, HNTR 350, Classic 350, Meteor 350 modelleri, uzun yol sürüşleri için Super Meteor 650 modeli, retroklasik Interceptor 650 ve Cafe Racer Continental GT650 modeli, ADV sınıfında Scram 411 ve efsane Himalayan 450 modelleri müşterilere sunuldu.

Mağazada, Royal Enfield motosiklet modellerinin yanı sıra kıyafet, koruyucu ekipman ve aksesuar gibi motorseverlerin ihtiyaç duyduğu tamamlayıcı ürünlerde de satılıyor. KRIDES, motosiklet ve tamamlayıcı ürünleri ayrıca eticaret kanalı ve kuracağı bayi ağı üzerinden de motorseverlerle buluşturacak.

Tanıtım toplantısında konuşan Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı, yurt dışı satışlarındaki güçlü büyümesi ve birbiri ardına gerçekleştirdiği yeni platform tanıtımlarıyla dikkati çeken Royal Enfield'i Türkiye'de yakın zamanda kurdukları KRIDES şirketi ile temsil edeceklerini söyledi.

Kayabaşı, motosiklet sektörüne girerken, Royal Enfield gibi güçlü bir ortağın kalitesini ve zamansız tasarımlarını erişilebilir koşullarla sunarak önemli bir adım attıklarını belirterek, "Uzun yıllardır otomotiv ve havacılık sektörüne parça üretimi gerçekleştiren Kibar Topluluğu olarak, son yıllarda mobilite alanında farklı yatırım ve iş birliği fırsatlarını değerlendiriyorduk. KRIDES ile müşterilerimize en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmak adına her ihtiyaca cevap verecek yatırımları gerçekleştirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"Müşterilerimize kapsamlı bir deneyim sunacağız"

Kayabaşı, KRIDES aracılığıyla motorseverlere "erişilebilir, sürdürülebilir lüks ve premium" ürün ve hizmet götüreceklerini vurgulayarak şunları kaydetti:

"Ülkemizde son yıllarda artan nüfus ve şehirleşmenin etkisiyle insanlar farklı mobilite seçeneklerine yöneldi. Motosiklet bu anlamda talebin arttığı araçların başında geliyor. Biz de bu dönüşüm karşısında motorseverlerle sınıfının en iyi markalarını bir araya getirme misyonunu üstlendik. KRIDES aracılığıyla müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetlerin yanı sıra, motosiklet topluluğuna yönelik etkinlikler, deneyim sürüşü, sürüş eğitimleri ve sadakat programları gibi kapsamlı bir deneyim sunacağız. 2024'te katılacak yeni modellerle ürün yelpazemizi genişleteceğiz. Farklı segmentlerde sunacağımız modellerle her türlü beklentiye cevap vermek birinci önceliğimiz olacak."

"KRIDES ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz"

Royal Enfield Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Uluslararası Satışlarından Sorumlu Başkanı Arun Gopal ise Türkiye'nin kendileri için önemli bir büyüme pazarı olduğunu belirtti.

Gopal, "Royal Enfield'ın değerlerini anlayan ve bölgedeki müşteri topluluğu için marka deneyimini geliştirme taahhüdümüzle uyumlu bir ortak seçmeye özen gösterdik. Bu noktada KRIDES ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İstanbul'da yeni Himalayan 450 ve KRIDES ile sunduğumuz diğer modellerimize gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Kaynak: AA

Kaynak:AA


Yorum Yazın