Akbank’tan KOBİ’lere özel kredi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Akbank’tan KOBİ’lere özel kredi
Abone ol
Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz: ”KOBİ’lerimize finansal güç desteği vermeye ve ülke ekonomisine katkı sunan çözümler geliştirmeye devam edeceğiz”

İSTANBUL (AA) Akbank, ilk 3 ay ödemesiz dönem seçeneği ve 3 yıla varan vade imkanıyla KOBİ'lere özel kredi veriyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank, yeni kredi paketi ile KOBİ'lerin nakit ihtiyaçlarına yanıt veriyor. KOBİ'lerin acil nakit ihtiyaçları için tasarladığı yeni kredi kampanyasına 29 Şubat'a kadar Akbank şubeleri ve Akbank Mobil üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde başvurulabiliyor.

Akbanklı olmayan işletme sahipleri de Akbank şubelerinden veya Akbank Mobil'den müşteri olup, bu özel krediden yararlanabiliyorlar.

"KOBİ'lerimizin hız ve esneklik ihtiyacının farkındayız"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, KOBİ'lerin finansal sağlığını desteklemek ve işletmelerin büyüme potansiyelini artırmak için yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklandıklarını aktardı.

Sundukları yeni kredi ürünlerinin, ilk 3 ay ödemesiz dönem seçeneği ve 3 yıla varan vade imkanıyla, işletmelerin nakit akışını daha dengeli hale getirmelerine ve işlerini büyütmelerine olanak sağladığını vurgulayan Oğuz, "Aynı zamanda KOBİ'lerimizin hız ve esneklik ihtiyacının farkındayız. Bu doğrultuda Akbank Mobil üzerinden de hızlı ve kolay başvuru yapılabilmesi, işletme sahiplerinin zamanlarını verimli bir şekilde kullanmalarına ve işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyor. KOBİ'lerimize finansal güç desteği vermeye ve ülke ekonomisine katkı sunan çözümler geliştirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


Kaynak: AA

Kaynak:AA


Yorum Yazın