27. Uçan Süpürge Festivali kapanış töreni ile sona erdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
27. Uçan Süpürge Festivali kapanış töreni ile sona erdi
Abone ol
27. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali kapanış töreni, Sanatçı Ayça Özefe’nin konseri eşliğinde Kült Kavaklıdere’de gerçekleştirildi. Festival bu yıl “Daha azı değil daha fazlası, sen uçuşu hatırla” temasıyla düzenlendi ve 70’in üzerinde film sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

27. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali kapanış töreni, Sanatçı Ayça Özefe’nin konseri eşliğinde Kült Kavaklıdere’de yapıldı. Festival bu yıl “Daha azı değil daha fazlası, sen uçuşu hatırla” temasıyla düzenlendi. Festivalde, 70’in üzerinde film izleyiciyle buluştu.

Kadın sinemacıların imzasını taşıyan ulusal ve uluslararası uzun metraj, belgesel ve kısa filmleri izleyicilerle buluşturan 27. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nin kapanış töreni bugün Ankara’da yapıldı. Festivalin kapanış töreninde Fipresci ödülleri de sahiplerini buldu.

Bu yıl 9 Mayıs’ta başlayan festivalin teması ‘Daha azı değil daha fazlası, sen uçuşu hatırla’ temasıyla düzenlendi. Festivale 100’den fazla film katıldı, 70’in üzerinde film izleyiciyle buluştu.

Ankara Opera Sahnesi’nde yapılan açılış töreniyle başlayan festivalin filmleri eski adıyla Kavaklıdere Sineması, yeni adıyla Kült Kavaklıdere’de izleyicinin karşısına çıktı.

27. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nde hangi filmler yer alıyor?

Festival film bileti almak için tıklayınız.

27. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nin resmi internet sayfasına gitmek için tıklayınız.


Yorum Yazın