Marmaris'te Dünya Değişim Günü'nde nefes çalışması yapıldı

Reklamı Geç

Uluslararası Değişim Federasyonu (ULUDEF) Marmaris temsilciliği, Marmaris Belediyesi ve Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası desteği ile Saman İskelesi’nde “7 Temmuz Dünya Değişim Günü” kapsamında etkinlik düzenledi. Etkinliğe katılanlar “Değişimin anahtarı nefestir” sloganıyla nefes çalışması yaptı.

Etkinlik hakkında bilgi veren ULUDEF Sözcüsü Nagihan Balpazarı, insanların her konuya sevgiyle yaklaşması gerektiğini, gezegeni sevginin kurtaracağını söyleyerek, “Gezegenimiz artık tehlike sinyalleri veriyor. Denizlerimiz, ormanlarımız kirleniyor. İnsanlar dünyaya saygı duymak yerine her türlü kirliliğe sebep oluyor. Doğal kaynaklar kirleniyor ve tükeniyor. Bunun önüne sadece değişim sayesinde geçebiliriz. Değişim anahtarının adı kendini değiştir, başkasının değişmesini bekleme. Geleceğe umutla bakmak istiyorsak önce kendimizi değiştirmeliyiz. Kendimizi değiştirmek için en etkili araç da nefestir” dedi.

Katılımcıların bir süre nefes çalışması yaptığı etkinlik, plastik poşet kullanımının azaltılması amacıyla bez poşet dağıtımı ve müzik dinletisiyle son buldu.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar