TEMU Affiliate Programı 2024: Ayda 3.000.000 TL'ye Varan Kazanın!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TEMU Affiliate Programı 2024: Ayda 3.000.000 TL'ye Varan Kazanın!
Abone ol

Temu Hakkında

Team Up, Price Down anlamına gelen Temu, tüketicileri milyonlarca ürün ortağı, üretici ve markayla buluşturarak onlara en iyi hayatlarını yaşamaları için güç verme misyonuyla hareket eden bir e-ticaret şirketidir. Temu, tüketicilerin ve ticari ortaklarının hayallerini kapsayıcı bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlamak için en uygun fiyatlı kaliteli ürünleri sunmaya kendini adamıştır. Temu, 2022 yılında Boston, Massachusetts'te kuruldu. 

Temu Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Tamam, şimdi işin heyecan verici kısmına geçelim; sen benim arkadaşımsın, sana özel bir 2024 kodunu paylaşıyorum! " kodunu kullanhareket362106%30'a varan İNDİRİM!Bunu benden sana küçük bir hediye olarak düşün, böylece Temu'nun büyüsünü kendin deneyimleyebilirsin.

Özel TEMU promosyon kodu:

  1. Temu'da oturum açın veya kaydolun
  2. Alışveriş sepetinize ürün ekleyin
  3. Ödeme işlemine devam edin
  4. "Kupon kodunu uygula" alanını arayın

Tasarruf etmek için Temu kupon kodunuzu oraya uygulayın!

TEMU Ortaklık Programı Hakkında:

Ve işte size profesyonel bir ipucu: Fazladan para kazanmak istiyorsanız veya bir platform veya blog sahibi olmak istiyorsanız, şu adrese göz atmalısınız: TEMU Ortaklık Programı. Ürünlerinin tanıtımını yaparak komisyon kazanabileceğiniz oldukça hoş bir anlaşma. Bazı arkadaşlarımın bundan faydalandığını gördüm ve büyüyen bir markayla ortaklık kurmanın harika bir yolu gibi görünüyor.

TEMU linkini ve kodunu paylaşan pek çok kişi görmüş olabilirsiniz ancak TEMU'nun herkesin katılabileceği bir ortaklık programı olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. İstikrarlı bir pasif gelir kaynağı oluşturmak isteyen hevesli bir TEMU meraklısıysanız veya trafiğinizden para kazanmak isteyen bir etki sahibiyseniz, şu adresten başka bir yere bakmayın: TEMU Ortaklık Programı. Ayda 100.000 £'a varan yüksek kazanç potansiyeli ile TEMU Ortaklık Programı, başlamanız için mükemmel bir seçimdir.

TEMU Affiliate Programı ile ne kadar kazanabilirsiniz?  

kadar kazanabilirsiniz 3.000.000 TL her ay! Eğer katılmakla ilgileniyorsanız TEMU Ortaklık Programıbasit ve şeffaf bir komisyon politikası sunduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Aşağıda listelenen, para kazanmanın birkaç olası yolu vardır:

1: Kazanın 50TL Referans bağlantınızı kullanarak TEMU Uygulamasını indiren her yeni kullanıcı için ödül.

2: Benzersiz yönlendirme bağlantınızı tıklayan yeni kayıtlı TEMU kullanıcılarının yaptığı her satın alma işleminden komisyon alın. Komisyon oranı satın alma tutarına bağlı olarak değişir: 

3: Kazanç sıralamasından yararlanın: TEMU Ortaklık Programında son 3 günde en çok kazanç elde eden ilk 50 TEMU İştiraki nakit bonus kazanabilir.

TEMU Affiliate Programına nasıl başlanır?

TEMU Affiliate Programına buradan kaydolduğunuzda, yönlendirme bağlantınızı ve kodunuzu hesap merkezinizden alacaksınız. Kazanmaya başlamanın birkaç yolu vardır:

1) TikTok, YouTube, Ins veya Facebook gibi sosyal platformlarda fenomen iseniz, komisyon kazanmak için içerik yayınlayarak yönlendirme bağlantınızı ve kodunuzu yayabilirsiniz. Yayınladığınız içeriklere dikkat edin. Ne kadar iyi içerik yayınlarsanız, o kadar fazla etkileşime sahip olursunuz ve bu da daha yüksek bir dönüşüm oranıyla sonuçlanır!

2) Blog yazarıysanız, TEMU ürünleri veya TEMU Ortaklık Programı hakkında SEO ile inceleme yazıları yazabilir, burada yönlendirme bağlantınızı ve kodunuzu gösterebilirsiniz!

3) Bir web siteniz varsa veya büyük trafiğe sahip fırsatlar/kupon web sitelerinin editörüyseniz, yönlendirme bağlantınızı ve kodunuzu daha fazla kişinin görmesini sağlamak için bir banner veya fırsat makalelerine sahip olabilirsiniz.

4) TEMU ortaklık politikasına uygun olduğu sürece yönlendirme bağlantınızı ve kodunuzu yaymak için kullanabileceğiniz başka bir yol veya platform!

Diğer ortaklık programlarıyla karşılaştırıldığında:
TEMU, diğer ortaklık programlarıyla karşılaştırıldığında, her nitelikli satın alma işlemine bağlı olarak tüm kategoriler için %10 - %30 komisyon oranı sunmaktadır.

Ancak TEMU, geri dönen kullanıcılar için komisyon sunmamaktadır. Bu kazancınızı sınırlayabilir. Ancak TEMU'ya gelen yoğun trafik ve daha fazla ülkenin kullanıma sunulmasıyla birlikte, artık çok popüler bir alışveriş sitesi olduğundan TEMU Ortaklık Programına kaydolmaya değer. iyi bir fikir olabilir üye olmak TEMU komisyon oranlarını ve aylık kazanç limitini değiştirmeden önce.

TEMU Affiliate Komisyon Oranı (%10-%30)

Yüksek komisyon oranlarına ve iyi getirilere sahip bir ortaklık programı arıyorsanız, TEMU Ortaklık Programı sizin için doğru kişi olabilir. Bağlı kuruluş pazarlama alanında bulabileceğiniz en iyi bağlı kuruluş programlarından biri. Şimdi katılın ve yönlendirmeli satış yönlendirmelerinden komisyon kazanmaya başlayın!

Özel TEMU promosyon kodu: “Kodunu kullan”hareket362106%30'a varan indirimler için.  Peki neden bekleyelim? Bugün Temu'ya dalın ve bu heyecanın neyle ilgili olduğunu görün. İyi alışverişler, bu kodu kullanmayı unutmayın!


Yorum Yazın