Sözcü yazarı Muratoğlu'ndan kripto paralar konusunda uyarı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sözcü yazarı Muratoğlu'ndan kripto paralar konusunda uyarı
Abone ol
Yazar Murat Muratoğlu, Sözcü Gazetesi'ndeki köşesinde kripto paralara dair bir yazı ele aldı. Yazının kilit noktası ise, "Kripto paralar çok can yakacak" tespitiydi.

Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Türkiye'de kripto paralara olan yoğun ilgi hakkındaki fikirlerine köşesinde yer verdi. Muratoğlu, riskli olmaların karşın insanların TL'deki oynaklık ve yüksek enflasyon sebebiyle kripto paralara yatırım yaptıklarını belirtti.

Muratoğlu "Türk Lirası'nın hali sürüngenler gibi… Çok kaybedecek bir şeyi yok sanki… Oysa yürümeye yeni başlayan bebek gibi kripto paralar… Kalkıyor, koşuyor düşürüyor, oturuyorlar… Yok olmayacaklar. Zira çok canlar yakacaklar."

Diğer bir sebebinin ise Türkiye'de genç nüfus fazlalığından ötürü yeni teknolojilere yönelimin fazla olduğunu belirten Muratoğlu "Türkiye şu kripto para işinde dalgayı yakalayıp bir kullanabilse… Var olan enerjiyi doğru yönlendirebilirse… Klasik anlayış yerine ezber bozan bir hamle yapabilirse… İşte o zaman baştan yazılmaya başlar hikaye" diye yazdı.

Köşe yazısının tamamını okumak için tıklayınız


Yorum Yazın