Rus milyarderin ultra lüks yatı Bodrum'a demir attı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Rus milyarderin ultra lüks yatı Bodrum'a demir attı
Abone ol
Rusya’nın çelik milyarderi Aleksander Abramov’un 80 metre uzunluğundaki Titan isimli ultra lüks yatı Mısır’dan Bodrum’a geldi.

Rusya’nın çelik milyarderi Aleksander Abramov’un 80 metre uzunluğundaki Cayman Adaları bayraklı Titan isimli ultra lüks yatı Mısır’dan Bodrum’a geldi.

Rusya'da dünyanın en büyük çelik üreticilerinden biri olan Evraz Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı ve 8 milyar dolarlık mal varlığına sahip evli ve üç çocuk babası Aleksander Abramov'a ait olduğu belirtilen Cayman Adaları Bayraklı 80 metre uzunluğundaki Titan isimli lüks yat dün akşam saatlerinde Bodrum'un Yalı Mahallesi Barbaros koyuna demirledi.

Ultra lüks yata Bodrum'dan önce Fethiye'de  akaryakıt ikmal edildi. Mega yata yiyecek ve içecek ikmali de yapıldı.Yaklaşık 5 milyon TL değerinde 7 tanker akaryakıt İkmal edilen yata zeytinyağından değişik gıda ürünlerine kadar pek çok kumanya da satın alındı.

İçerisinde 30'dan fazla kabin bulunan yatta, spor solunu, güvertede jakuzi, sinema, plaj kulübü ve buna benzer birçok aktivite imkanı olduğu bildirildi.


Yorum Yazın