Özel sporcular, Dünya Şampiyonası için Çekya’da

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özel sporcular, Dünya Şampiyonası için Çekya’da
Abone ol

ANKARA (AA) Özel Sporcular Atletizm ve Masa Tenisi Milli Takımları, Çekya'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonundan (TÖSSFED) yapılan açıklamaya göre, Özel Sporcular Atletizm ve Masa Tenisi Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek milli takım, Çekya'ya ulaştı.

Atletizm branşında Emirhan Akçakoca, Ali Topaloğlu, Dilara Çevik, Münevvere Yılmaz, Rıdvan Yalçın, Furkan Demir, Merve Uzun, Anıl Demir, Merve Özlü, Ramazan Ünlü ve Kardelen Demir; masa tenisinde ise Merve Peker, Erman Çetiner, Benay Balcı ve Salihcan Özkantal madalya mücadelesi verecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TÖSSFED Başkanı Birol Aydın, milli sporcuların çok iyi bir kamp dönemi geçirdiğini belirterek, "Federasyon olarak milletimize yeni başarılar ve madalyalar kazandıracağız. Hedefimiz 2021 madalya rekorumuzu geliştirmek. Bizlere her zaman destek olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, TMPK Başkanı Sayın Yavuz Kocaömer'e, tüm destekçilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

(Abonesi olduğumuz AA’dan değiştirilmeden eklenmiştir.)

Kaynak:AA


Yorum Yazın