Özdağ'dan Soylu'ya yeni çağrı: Barikat kurmuşsun rezil korkak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özdağ'dan Soylu'ya yeni çağrı: Barikat kurmuşsun rezil korkak
Abone ol
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Soylu'ya seslenerek, "Duydum ki, İstanbul’dan bile Çevik Kuvvet getirip barikatlar kurmuşsun. Rezil korkak" dedi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı canlı yayında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın sığınmacılar konusundaki sözleri karşısında sarfettiği sözler gerilim yarattı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile İçişleri Bakanı arasındaki tartışma sürerken, Özdağ saat 11.00'de Bakanlık önünde olacağını, Soylu'nun karşısına çıkmasını istemişti.

Bugün yeni bir açıklama yapan Özdağ, "Süleyman eğer adamsan, eğer korkak değilsen, bugün saat 11.00’de polislerin arkasına sığınmadan bakanlığın önünde karşıma çakarsın. Ama duydum ki, İstanbul’dan bile Çevik Kuvvet getirip barikatlar kurmuşsun. Rezil korkak" dedi.

"VATANDAŞLARIN GELMEMELERİNİ RİCA EDİYORUM"

Ümit Özdağ, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

Saat 11.00'de İçişleri Bakanlığı'na tek başıma gideceğim. Bu süreci sosyal medya hesaplarımdan canlı olarak izleyebilirsiniz... Partililerimiz ve vatandaşlarımızın İçişleri Bakanlığı önüne GELMEMELERİNİ rica ediyorum.

Süleyman Soylu'nun saat 11:00'de Ümit Özdağ ile İçişleri Bakanlığı önünde buluşup buluşmayacağı hala merak konusu.

Ne Olmuştu?

Süleyman Soylu’nun canlı yayında söylemiş olduğu "Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. İtibarımızı onun itibarıyla bir araya getirir miyiz? Haysiyetsiz adam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. Bu kadar açık. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir.” Şeklindeki sözlerine Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ sert yanıt vermişti.

"Göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu"

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ şöyle dedi: “Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanlığı makamında böyle bir seviyenin oturmasını gerçekten ister mi bilmiyorum? Ben siyasi hayatım boyunca en sert eleştirileri yapmış olmama rağmen, hakkımda hakaret davası açılmış bir siyasetçi değilim.

Bundan sonra da hakaretle cevap vermeyeceğim. Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı yansıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız.

Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın içişleri Bakanlığı’nın önünde bulacağım oğlum! O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu. Saat 11:00’de. Erkeksen orada bekle.” dedi


Yorum Yazın