Otizmli çocuklar için Le Bedesten alışveriş şenliği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Otizmli çocuklar için Le Bedesten alışveriş şenliği
Abone ol
Otizmli bireyler yararına her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören alışveriş şenliği, bu yıl güçlerini Le Bedesten’le birleştiriyor

“Tohum Otizm Vakfı x Le Bedesten Yılbaşı Alışveriş Şenliği” 1 -2 - 3 Aralık tarihlerinde Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da ziyaretçilerine kapılarını açtı. Etkinlik öncesinde şenlik, çok özel bir buluşma ile tanıtıldı.

Tohum Otizm Vakfı tarafından otizmli çocuklar yararına 14. defa düzenlenen ve büyük ilgi gören alışveriş şenliği, bu yıl güçlerini online alışveriş sitesi Le Bedesten ile birleştirdi. Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli bireylerin yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gerçekleştireceği Tohum Otizm Vakfı x Le Bedesten Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizler, organizasyon öncesinde özel bir etkinlikle tanıtıldı. 

Şenlikte ev sahibi olan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da düzenlenen özel davette; Tohum Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mine Narin ve Sosyal Komite Üyeleri Alev Ece Borancılı, Aslı Ogay, Aylin Erkohen, Ayşe Sever, Deniz Konuralp, Ebru Kohen, Nil Bentürk Uyguner, Okşan Bozkır Mizrap, Renee Saban, Renee Saban, Rosella Karabacak, Zeynep Baban ve Zeynep Üstünel’in yanı sıra kanaat önderleri, iş, sanat ve medya dünyasından isimler bir araya geldi.

100’ü aşkın seçkin marka festivalde

Tohum Otizm Vakfı x Le Bedesten Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde, takı giyim, dekorasyon, ev tekstil ürünleri, mücevher, kozmetik, aksesuar ve antika gibi çeşitli pek çok konuda 100’ü aşkın birbirinden seçkin ve özel markanın ürünleri, koleksiyonları bir arada bulundu.

Gelirin tamamı Tohum Otizm Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek için

Etkinlik giriş ücreti ve katılımcı firmalardan sağlanan gelirin tamamı Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılacak. Bu yıl şenlik, İstanbul’un en kıymetli lokasyonunda yeni açılan Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da gerçekleşti ve lüks tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı bir platform olan Le Bedesten ile birlikte birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile şenlikte yerini aldı.

Le Bedesten hakkında

Lebedesten.com, Türk yeteneklerini bir araya getirmeyi hedefleyen bir e-ticaret sitesi.
İsmini kumaş, antika, mücevher ve çeşitli kıymetli eşyaların satıldığı kapalı çarşı olan bedestenden alıyor.
Türk kültürü ve tarihi birikimin öne çıktığı moda, mücevher ve dekorasyon markalarının arasında Arzu Kaprol, AYJE, BAQA, Bee Goddess, Dilek Hanif, Faund, F.ILKK, Kutnia, Lando Studio, Melis Göral, Niyazi Erdoğan, Ninon, Nisse, Özlem Süer, Raisa&Vanessa, Saude Istanbul, Serena Uziyel, Sorci and Fofa, Sırr Seramik, Haan Living, Sirmaison ve Sisters yer alıyor.


Trans oyuncu Elliot Page’den kaslı vücut paylaşımıÖnceki Haber

Trans oyuncu Elliot Page’den kaslı vücut...

Semih Yalçın'dan Seyit Torun ve Mansur Yavaş "açıklaması"Sonraki Haber

Semih Yalçın'dan Seyit Torun ve Mansur Y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar