Mustafa Sandal'dan Acun Ilıcalı'yı kızdıracak açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mustafa Sandal'dan Acun Ilıcalı'yı kızdıracak açıklama
Abone ol
Mustafa Sandal, Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programında bir dönem jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye yarışması hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sandal, "O Ses Türkiye jürinin ön planda olduğu bir şovdur" dedi.

Mustafa Sandal, Buket Aydın'ın "Acun Ilıcalı tekrar sizi çağırsa O Ses Türkiye'de jüri üyesi olur musunuz?" sorusuna, "Acun Ilıcalı bir televizyon dehası. Onun tasarladığı bir projede yer alırım. Biz birlikte son derece profesyonel çalıştık. Hiç problem yaşamadık. Onun çalışma ortamları son derece profesyoneldir. İlla ki O Ses Türkiye olmasına gerek yok, farklı bir projesinde de seve seve yer alırım." 

"O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI ŞU AN NE YAPIYOR"

Konuk olduğu bir programda "O Ses Türkiye aslında bir jüri şovu" açıklamasında bulunan Sandal, yanlış anlaşıldığını belirtti ve şunları söyledi: 

"Bu açıklamamın neden yanlış anlaşıldığını anlamadım. Bu o şovu daha eksiltmez. O Ses Türkiye jürinin ön planda olduğu bir şovdur. Belki bunun altı en başta çizilmemiştir ama birkaç sezon sonra bunun böyle olduğunu gördük. O Ses Türkiye en önemli müzik yarışmasıdır dersek, yarışmada şampiyon olanların kariyerlerine bakmamız lazım! Şu an ne yapıyorlar! Biz birbirimizi kandırmayalım."

Sandal, yarışmacıların müzik kariyerlerinde ilerleyememelerinin nedenini ise şöyle açıkladı: 

"Hem o yarışmacının niyeti hem de o ekibin niyetiyle alakalı bir durum bu... Yarışmacının arkasında durmak önemli... Proje bazlı bu işler... 'Gel sana bir şarkı yapalım' ile dönmüyor artık işler. Projenin gerçekten bir tasarımı olması lazım dedi. 


Marmara Denizi'nde 4 bin 202 metreküp müsilaj temizlendiÖnceki Haber

Marmara Denizi'nde 4 bin 202 metreküp mü...

Rusya’da uçak kazasında 4 kişi hayatını kaybetti...Sonraki Haber

Rusya’da uçak kazasında 4 kişi hayatını...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar