Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli? Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun biyografisi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli? Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun biyografisi
Abone ol
Milyonların hayran olduğu Müge Anlı canlı yayında evleneceğinin müjdesini verdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında mutlu haberi duyuran tecrübeli sunucunun açıklamasının ardından hayranları Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kim olduğunu merak ediyor. Bu bağlamda, Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli? İşte Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun biyografisi...

Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında  "Sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim, müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu." ifadelerine yer verdi. Peki, Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli? işte Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun biyografisi...

Müge Anlı evlilik kararını şu açıklamalarla dile getirdi; "Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyorki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim."

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı'nın evlilik kararı aldığı kişi İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu.

Şinasi Yüzbaşıoğlu 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanmıştır. 

Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. 

Diğer dikkat çeken diğer bir nokta ise Şinasi Yüzbaşıoğlu'nın instagram hesabında takip ettiği tek kişinin Müge Anlı olması.

 


Yorum Yazın