Mesut Özil'den 'ben burdayım' mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mesut Özil'den 'ben burdayım' mesajı
Abone ol
Fenerbahçe'de yeni sezon çalışmalarında yer almayan Mesut Özil, kulübün sosyal medya hesaplarını takipten çıkmıştı. Ancak Özil sosyal medya hesabından önemli bir açıklamada bulundu

Yıldız oyuncu Mesut Özil sosyal medya hesaplarından şu paylaşımlarda bulundu:

"Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları engellemek ve camiamızı doğru bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmak istedim.

Öncelikle bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek adına sabırla zamanımın gelmesini bekliyorum.

Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir amaç ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı arzu ettiğim bir çok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Hem ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir.

Saygılarımla Mesut Özil"


Yorum Yazın