Tarih belliymiş

Leyla ile Mecnun'un çekimleri başlıyor!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Leyla ile Mecnun'un çekimleri başlıyor!
Abone ol
Leyla ile Mecnun, Onur Ünlü yönetmenliğinde yeniden sete giriyor. Oyuncu ve yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, Leyla ile Mecnun çekimlerinin çok yakında başlayacağını söyledi.

TRT'de yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören TV dizisi Leyla ile Mecnun'un tekrar çekileceği haberi kesinleşti. Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, katıldığı "Benim İstanbul'um" programında dizinin çok yakında sete çıkacağını açıkladı.

Moderatör Aslı Öymen'in "Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, söylenti olmaktan çıktı mı?" sorusuna yanıt veren Taylan, "Söylenti olmaktan çıktı artık. İki saat önce Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana" dedi.

Yönetmen Onur Ünlü ve senarist Burak Aksak ortaklığında bir senaryo ile çekilecek olan Leyla ile Mecnun dizisinin aynı kadro ile sete çıkacak olması hakkında Taylan, "Aynı ekip bir araya gelmeseydi yapılmaması gereken bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıracak durum değildir" ifadesini kullandı.

Leyla ile Mecnun, Eflatun Film tarafından yapılıp TRT 1'de 3 sezon yayımlanan ve final yapamadan yayından kaldırılan absürt komedi türündeki Türk televizyon dizisiydi.
 


İstanbul'da metro sefer saatlerine yeni düzenlemeÖnceki Haber

İstanbul'da metro sefer saatlerine yeni...

Yusuf Yazıcı 90’da direğe takıldı, Lille son haftaya bıraktıSonraki Haber

Yusuf Yazıcı 90’da direğe takıldı, Lille...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar