Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
Abone ol
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i makamında ziyaret etti.

Başkan Günay, beraberinde Belediye Meclis üyeleri, CHP İlçe Başkanı Devrim Seyrek, CHP İlçe yöneticileri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte 50 kişilik bir heyetle Ankara'ya gitti.

Heyet, Anıtkabir’i ziyaret ederek Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi huzuruna çıktı. Daha sonra TBMM’de CHP grup toplantısına katılan Başkan Günay ve beraberindeki heyet, ardından Genel Başkan Özgür Özel’i TBMM'deki makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Deniz Yücel ile CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan da hazır bulundu. Genel Başkan Özel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkanı Günay, Özel’i önümüzdeki günlerde yapacağı 100 Günlük Proje Lansmanı'na davet etti. Günay, bu ziyaretin ilçe için büyük bir onur olacağını ve Güzelbahçe’nin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını ifade etti. Özgür Özel ise programının uygun olması halinde lansmana katılmak istediğini belirtti.

Heyette yer alan Yelki Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Ali Turan, Özgür Özel'e isminin yazdığı 45 numaralı Yelki Spor formasını hediye etti. Özel, hediyeyi memnuniyetle kabul ederek Yelki Spor'a başarılar diledi ve kulübünü desteklediğini belirtti.


Yorum Yazın