Gazete Duvar'da deprem! İki Genel Yayın Yönetmeni ayrıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gazete Duvar'da deprem! İki Genel Yayın Yönetmeni ayrıldı
Abone ol
Gazeteci Ali Duran Topuz, Gazete Duvar'ın Genel Yayın Yönetmenliği'nden ayrıldığını duyurdu. Bu ayrılıktan sonra Duvar English Genel Yayın Yönetmeni Cansu Çamlıbel'de ayrıldığını açıkladı.

Gazeteci Ali Duran Topuz, Gazete Duvar'ın Genel Yayın Yönetmenliği'nden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Topuz, paylaşımında, "Mesai arkadaşlarıma, yazarlara, okurlara binlerce teşekkürler. Eleştiren, kızan, öven herkese de şükran. Hakkınızı helal edin. Bir kişiye hakkım helal değil. O kendisini gösterecek zaten" ifadelerini kullandı.

Twitter hesabından paylaştığı mesajında Gazete Duvar ile bir bağı kalmadığını belirten Topuz, şu ifadeleri kullandı:

"Her şeyin bir başı vardır bir de sonu. GazeteDuvar ile bir bağım kalmamıştır. Mesai arkadaşlarıma, yazarlara, okurlara binlerce teşekkürler. Eleştiren, kızan, öven herkese de şükran. Hakkınızı helal edin. Bir kişiye hakkım helal değil. O kendisini gösterecek zaten."

Cansu Çamlıbel de ayrıldı

Duvar English Genel Yayın Yönetmeni Cansu Çamlıbel, Twitter hesabından Ali Duran Topuz'un ayrılık kararı tweetini alıntılayarak, Topuz'un ayrılığı sonrası Gazete Duvar'da olmasının "söz konusu" olmayacağını söyledi. Çamlıbel'in paylaşımı şöyle:

"Ali'nin davetiyle katıldığım GazeteDuvar ailesinde o olmadığı takdirde benim de olmam söz konusu olamaz. İyi gazeteciliğe inanan ve destek veren herkesle nasılsa yine yeniden buluşuruz. Bu kadar kıymetli bir çabaya bu şekilde veda ediyor olmak kalbimizi kırdı elbet."

Gazete Duvar, Ali Duran Topuz’un genel yayın yönetmenliğinde Ağustos 2016’da yayın hayatına başlamıştı.


Amerika'da aşırı doz uyuşturucu ölümlerinde rekorÖnceki Haber

Amerika'da aşırı doz uyuşturucu ölümleri...

Fahrettin Koca'dan "sağlıkta şiddet" açıklamasıSonraki Haber

Fahrettin Koca'dan "sağlıkta şiddet" açı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar