“Erdoğan’a karşı adaylığını koy, çekinme”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
“Erdoğan’a karşı adaylığını koy, çekinme”
Abone ol
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, Rize'de yurttaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. İmaoğlu'nu çoşkuyla karşılayan bir yurttaş, “Erdoğan’a karşı adaylığını koy, çekinme” ifadeleri ise dikkat çekti.

Sabah saatlerinde Trabzon Havalimanı'na gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, hareket etti. Bayramın ikinci gününü Doğu Karadeniz'de geçriecek İmamoğlu, Karadeniz Sahil Yolu'nda da yol boyunca yurttaşlarla bayramlaştı. Yol boyunca kendisine el sallayanları selamladı.  

Rize'de İmamoğlu'na yoğun ilgi gösteren yurttaşlar, sık sık İmaoğlu'na sarılarak sevgisini gösterdi. İmamoğlu'na sarılan bir kadın, ''Gözümüzün nuru, yavrum yavrum'' diyerek sevgisini dile getirdi.

Rize'nin İyidere İlçesinde otobüsünden inen Ekrem İmamoğlu yurttaşlarla bayramlaşarak fotoğraf çekildi.

''ADAYLIĞINI KOY ÇEKİNME''
İyidere'nin ardından Derepazarı İlçesine uğrayan İmaoğlu'nu, çoşkuyla karşılayan bir yurttaş, “Erdoğan’a karşı adaylığını koy, çekinme” ifadeleri ise dikkat çekti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Derepazarlı yurtaşın bu sözlerine karşılık vermedi. 

Derepazarı'ndan Rize'ye geçen İmamoğlu'nun Doğu Karadeniz'deki bayram gezisi şimdilik sorunsuz sürüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Ardeşen, Pazar, Fındıklı, Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa'da da yurttaşlarla bir araya gelmesi bekleniyor.  

 


Yorum Yazın