Çiğli Belediyesi İlçenin Geleceğini Vatandaşla Planlıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çiğli Belediyesi İlçenin Geleceğini Vatandaşla Planlıyor
Abone ol
Çiğli Belediyesi İlçenin Geleceğini Vatandaşla Planlıyor

Çiğli Belediyesi, vatandaşların taleplerini tespit etmek, hizmet ve projelerini gelen öneriler ve öncelikli ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirmek amacıyla ilçe halkının katılımının sağlandığı anket çalışması başlattı.

Başkan Onur Emrah Yıldız öncülüğünde “ihtiyaca göre hizmet” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çiğli Belediyesi, vatandaşların talep, öneri ve şikayetlerini belirlemek için geniş kapsamlı bir stratejik plan çalışması başlattı. Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün 2025-2029 Stratejik Plan çalışması kapsamında düzenlediği ankete katılmak isteyen vatandaşlar, Çiğli Belediyesi ve Başkan Onur Emrah Yıldız’ın sosyal medya hesaplarında yayınlanan ankete katılım gösterebilecek.

Başkan Yıldız: “Geleceğimizi birlikte planlayacağız”

Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çiğli’yi şeffaf ve katılımcı bir anlayışla yönetmek, vatandaşlarımızı kent yönetimine dahil etmek ve geleceğimizi hep birlikte planlamak istiyoruz. 2025-2029 Stratejik Plan çalışmamız kapsamında düzenlediğimiz bu anket ile vatandaşlarımızın sunduğumuz hizmetlerden duyduğu memnuniyet düzeyini, taleplerini, öncelikli ihtiyaçlarını ve çözüm önerilerini öğreneceğiz. Hizmet ve projelerimizi bu tespitler üzerinden şekillendireceğiz. Ankete katılım ne kadar yüksek olursa yol haritamızı o kadar sağlıklı belirlemiş oluruz. Tüm komşularımızı anketimize katılarak görüşlerini paylaşmaya davet ediyorum. Anket linkine belediyemizin sosyal medya hesaplarından ve resmi web sitemizden ulaşabilirler” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı


Yorum Yazın