Cem Yılmaz NFT satışından ne kadar kazandı?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cem Yılmaz NFT satışından ne kadar kazandı?
Abone ol
Cem Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığı üç NFT, yaklaşık 160 bin TL'ye yeni sahiplerinin oldu.

Cem Yılmaz’ın satışa çıkardığı NFT’ler satılmaya başladı. Sanatçının 3 NFT’si yaklaşık 160 bin TL’ye satıldı.

Stand up gösterileri ve sinema filmeriyle ünlü sanatçı Cem Yılmaz, son günlerde çizerlik yönüyle de gündemde… Sanatçının 3 çalışması “OpenSea” isimli bir platformda satıldı.

NFTleri WhiskyBath adlı bir kullanıcı ile Rıza Selçuk saydam ve Okan Uckun satın aldı.

Ne olmuştu?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, dijital ortamda yaptığı çizimleri NFT olarak satışa sundu. Yılmaz, 5 Ethereum'a kadar teklif almış durumda. 

Cem Yılmaz, yaptığı çizimleri dijital ortamda imzalayarak, bir platform üzerinden satacağını duyurdu. Ünlü komedyen, konuyla ilgili açıklamalarında "Var mı NFT isteyen? İsteyene atıyorum. Deneme ya bir şey değil" ifadelerini kullandı. 

Webtekno'nun haberine göre, Cem Yılmaz'ın oluşturduğu NFT'ler, OpenSea isimli bir platformda sergileniyor. Şu ana kadar 3 adet olan NFT'lerin sayısının, önümüzdeki dönemlerde artması bekleniyor. 

Yılmaz, resimleri Blockchain teknolojisi ile dijital ortamda imzaladı. Yani NFT'leri satın alan kişiler, bizzat Cem Yılmaz tarafından imzalanmış haline sahip olacaklar.  

Yılmaz'ın çizimlerine verilen en yüksek teklif, tam 5 Ethereum. Ethereum'un bugünkü fiyatıyla bu teklif, 17 bin 700 dolar ediyor. Diğer NFT'ler içinse 2 Ethereum (7.080 dolar) verilmiş durumda. Bir süre açık artırmada kalacak NFT'ler, açık artırma sonunda en yüksek fiyatı veren kullanıcıya satılmış olacak.


İğneden korkanlara iyi haber, lazer enjeksiyon teknolojisiÖnceki Haber

İğneden korkanlara iyi haber, lazer enje...

YKS İkinci Ek Yerleştirme tercihleri başlıyorSonraki Haber

YKS İkinci Ek Yerleştirme tercihleri baş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar