Boji'nin taliplerinin arasına Şarkıcı Demet Akalın'da girdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Boji'nin taliplerinin arasına Şarkıcı Demet Akalın'da girdi
Abone ol
Şarkıcı Demet Akalın, tramvaya pislediği iddiasıyla kumpas kurulan Boji'ye talip olduğunu duyurdu

Akalın, İBB Haber hesabının "İBB Sözcüsü Murat Ongun: Bunca spekülasyondan sonra Boji'nin başına bir şey gelmesinden korkuyoruz. İBB Sözcüsü Murat Ongun: Boji için geniş arazili evi olan bir aile arıyoruz."  tweetini alıntılayarak, "Ben hemen talibim" ifadesini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde tramvaya kakasını yaptığı gerekçesiyle hedef haline gelen ve yapılan incelemelerde kumpas kurulduğu anlaşılan Boji'yle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, Boji'yi sahiplendirmek istediklerini söyledi. Nesin Matematik Köyü de Boji'yi sahiplenmek için talip olmuştu. 

İlk talep İzmir Şirince'deki Matematik Köyü'nden geldi. Twitter üzerinden taleplerini paylaşan Matematik Köyü'nün işletme müdürü Emrah Bakırcıoğlu, "Doğayla iç içe yaşıyoruz, dağdayız.

Boji için duvarların olmadığı, özgürce gezebileceği bir yaşam var burada. Boji'yi, köye almak için İBB'ye başvurduk. Metromuz yok ama sırtımızda taşırız" dedi.

Boji'ye yuva arayışının ardından ünlü isimler ve kurumlar da harekete geçti. Fransız Lape Hastanesi'nin yetkilileri, sanatçı Demet Akalın ve oyuncu İlker Ayrık da İBB'yle görüştü.

Boji'ye iyi bir yaşam sunabilmek için teklif sunanlar verilecek kararı bekliyor.

Ne olmuştu?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, tramvaya pislediği iddiasıyla kumpas kurulan Boji için geniş arazili evi olan bir aile arandığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde tramvaya kakasını yaptığı gerekçesiyle hedef haline gelen ve yapılan incelemelerde kumpas kurulduğu anlaşılan Boji'yle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, Boji'yi sahiplendirmek istediklerini söyledi.

"Bunca spekülasyondan sonra başına bir şey gelmesinden korkuyoruz" diyen Ongun, Boji'nin geniş alana ihtiyacı olduğunu belirterek bir aile aradıklarını söyledi.


Migros'tan "tedarik" açıklamasıÖnceki Haber

Migros'tan "tedarik" açıklaması

Gazeteci Sefa Özkaya hayatını kaybettiSonraki Haber

Gazeteci Sefa Özkaya hayatını kaybetti

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar