Bingöl’de otobüs kazalarında yaralanan 22 kişiden 14’ü taburcu edildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bingöl’de otobüs kazalarında yaralanan 22 kişiden 14’ü taburcu edildi
Abone ol

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, 2 noktada kontrolden çıkarak devrilen 2 yolcu otobüsündeki 22 kişi yaralanmıştı. Yaralanan 14 kişi tedavileri sonrası taburcu edildi.

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde meydana gelen 2 ayrı otobüs kazasında yaralanan 22 kişiden 14’ü, tedavileri sonrası taburcu edildi.

TIKLAYIN-Bingöl’de 2 yolcu otobüsü devrildi!

Karlıova ilçesi Boncukgöze köyü ile Çukurtepe köyü mevkilerinde, gece saatlerinde 2 ayrı otobüs kazası meydana geldi. Her iki kazada 22 kişi, çeşitli yerlerinden yaralandı.

Yaralılardan 14’ü tedavisinin ardından taburcu edilirken, 1’i de Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne nakledildi. Vali Ahmet Hamdi Usta ile İl Sağlık Müdürü Veysel Tosun, Bingöl Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren 7 kişiyi ziyaret etti.

Vali Usta, ”Şükürler olsun, hepsi iyi durumda. Şu ana kadar can kaybımızın olmaması, en büyük tesellimiz.  Hastalarımızın çoğu Bingöl’den transit geçiş yapan vatandaşlarımız. Onları sağ salim illerine ulaştırmak da boynumuzun borcu. Hepsine acil şifalar diliyorum” dedi.


Yorum Yazın