Anneler Günü ne zaman? 2022 Anneler Günü tarihi hangi gün?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Anneler Günü ne zaman? 2022 Anneler Günü tarihi hangi gün?
Abone ol
Her yıl mayıs ayında kutlanan Anneler Günü kapsamında birçok kişi aldıkları hediyeleri annelerine iletecek. Ramazan Bayramı’nın sona ermesinin ardından gözler Anneler Günü’nde olacak. Peki, Anneler Günü ne zaman, hangi tarihte? 2022 Anneler Günü hangi gün?

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar gününde kutlanan Anneler Günü’nde anlamlı hediyeler mesajlar ile birleşerek en değerlik varlıklara verilecek. Geçtiğimiz yıl Ramazan ayına denk gelen Anneler Günü bu yıl bayramdan sonraya denk gelecek. İşte hediyelerin takdim edileceği o gün…

ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN 2022? ANNELER GÜNÜ TARİHİ

2022 yılında mayıs ayının ikinci pazarı 9 Mayıs 2022 Pazar günü olacak. Dolayısıyla Anneler Günü 9 Mayıs 2022 Pazar günü kutlanacak.

ANNELER GÜNÜ MESAJI: KISA, UZUN, DUYGUSAL VE RESİMLİ ANNELER GÜNÜ SÖZLERİ 2022

Bu yıl annesinin, kaynanasının, ablasının ya da anne adaylarının anneler gününü kutlamak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri bazı mesajları ise şöyle:

“Büyüyen ailemize her zaman yüreğini, ruhunu ve daha fazlasını verdiğin için her zaman en iyisi için çabaladığın için teşekkür ederiz.” Meleğim anneler günün kutlu olsun, seni seviyorum.

Sen bana sadece abla değil aynı zamanda anne de oldun. Üzerimizde emeğin çok büyük canım ablam, anneler günün kutlu olsun.

“Hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramadım. Asla görmezden gelemem. Biliyorum hep benim için buradasın! Anneler Gününde sevgilim, canım anneme sevgiler!”

“En harika arkadaşlarımdan biri, gezegendeki en harika annelerden birisin! Anneler Günün kutlu olsun!”

“Günümü aydınlatan ve hayatımı anlamlandıransın. Seninle gülümsemeden bir gün geçirmeyi hayal edemiyorum. Anneler Günün kutlu olsun!”


Yorum Yazın