AK Partili Savcı Sayan'dan partisine eleştiri!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Partili Savcı Sayan'dan partisine eleştiri!
Abone ol
AK Parti'nin eski Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, partisine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

Sayan, "Fakirden alıp zenginlere yaslanmak ülkeyi kurtaramayacağı gibi, gün gelecek, Reisin oyu da bizleri kurtaramayacaktır. Şımarmışız beyler şımarmışız. Kendinize gelin beyler, halk yorgun, halk bitkin, halk çaresiz" dedi.

Sayan, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada, "Çayın 0,50 TL’ye satıldığı yerlerden oy alarak iktidar olduk. Şu anda çayın 50 TL’ye satıldığı yerlerde oturmuş, çayın 0,50 TL olduğu yerlere uğramadığımız gibi, o insanları da hakir görüyoruz" ifadelerine yer verdi.

"Çayın 0,50 TL’ye satıldığı yerlerdeki vatandaşlar, imkansızlıktan dolayı çayın 50 TL’ye satıldığı yerlere gelip derdini bize anlatamıyor. Biz ise onlara gitmiyoruz. Peki bu kafayla seçim kazanabilir miyiz?" diyen Sayan, "Bizim rakibimiz muhalefet değil. Halk muhalefete hiç güvenmiyor. Bizim rakibimiz kendi davranışlarımız, kendi vurdumduymazlığımız" şeklinde devam etti.

Sayan, "Geldiğimiz yeri unutmamız. Halka ekmek yerine pasta ikram etme moduna geçmemiz. Makam, mevki ve paraya doymuşluğumuzdan dolayı sırtına basarak iktidar olduğumuz insanların yanına bir daha uğramaz olmuşuz" ifadelerini kullandı.


Yorum Yazın