Türk Telekom Lounge, Atatürk Kültür Merkezi’nde açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türk Telekom Lounge, Atatürk Kültür Merkezi’nde açıldı
Abone ol
Ziyaretçiler, Türk Telekom’un dijital okuma platformu edergi, müzik platformu Muud ve televizyon platformu Tivibu’yu hazırlanan alanda deneyimlenebilecek, AKM programları ve etkinlikler hakkında bilgi alabilecek

İSTANBUL (AA) Özel olarak tasarlanan Türk Telekom Lounge, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ziyaretçilerine ve sanatseverlere hizmet vermeye başladı.

AKM'de önemli bir iş birliğine imza atan Türk Telekom, ziyaretçilere ayrıcalıklı deneyimler sunmayı hedefliyor.

Özenle hazırlanmış ortamı ziyaret edenler, televizyon içeriğinden müziğe, dijital platformların deneyimlenebildiği özel oturma ve dinlenme alanlarında keyifli zaman geçirebilecek, Türk Telekom'un dijital okuma platformu edergi, müzik platformu Muud ve televizyon platformu Tivibu’nun da aralarında bulunduğu ürün ve servisleri deneyimleyebilecek.

Ayrıca Tivibu deneyim alanında hazırlanan özel içerikler sayesinde, sanatseverler AKM'deki tüm etkinliklere ilişkin bilgi alabilecek.

Dijital dönüşüm deneyimini, teknoloji ile sanatı harmanlayarak AKM ziyaretçilerine aktaran ve sanatseverlere yenilikçi dijital hizmetleri deneyimleyebilecekleri hizmetler sunan Türk Telekom, bu alanda birçok özel buluşma ve etkinliğe de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

(Abonesi olduğumuz AA’dan değiştirilmeden eklenmiştir.)

Kaynak:AA


Yorum Yazın